• Posao u Zrenjaninu: Firma „A Class Realestate“ širi svoj tim – prijavite se

    A Class Realestate je mlada firma osnovana 2022. godine u Zrenjaninu. Osnovna delatnost firme je razrada građevinskih projekata i kao takvu, uzimajući u obzir trenutne zahteve tržišta i predviđen rast sektora građevinarstva, čeka je svetla budućnost.   U skladu sa navedenim, a zbog povećanog obima posla, firmi A Class Realestate je potreban:   INŽENJER NISKOGRADNJE mesto […]

    Podeli vest:

    Facebook Twitter WhatsApp
    Posao u Zrenjaninu: Firma „A Class Realestate“ širi svoj tim – prijavite se

    A Class Realestate je mlada firma osnovana 2022. godine u Zrenjaninu. Osnovna delatnost firme je razrada građevinskih projekata i kao takvu, uzimajući u obzir trenutne zahteve tržišta i predviđen rast sektora građevinarstva, čeka je svetla budućnost.

    U skladu sa navedenim, a zbog povećanog obima posla, firmi A Class Realestate je potreban:

    INŽENJER NISKOGRADNJE

    mesto rada Zrenjanin

    Opis posla:

    – Obavljanje poslova vezanih za izvođenje radova u okviru niskogradnje;

    – Organizovanje rada i rukovođenja realizacije izgradnje na gradilištu;

    – Samostalno vođenje građevinskog dnevnika i građevinske knjige;

    – Trebovanje materijala i kontrola utroška materijala;

    – Kontrolisanje kvaliteta izvršenih radova;

    – Neposredan kontakt sa investitorima i nadzornim organima;

    – Odabir kadrova i organizacija posla rukovaoca građevinskim mašinama, vozača kamiona…

    Uslovi:

    – IV – VII stepen stručne spreme – diplomirani građevinski inženjer;

    – Poznavanje rada u MS Office paketu;

    – Minimalno radno iskustvo od 2 godine;

    – Aktivni vozač (B kategorija);

    – Izražene organizacione sposobnosti.

    Potreban broj izvršilaca: 1 (jedan)

    Ako ste zainteresovani za rad u uspešnom, stimulativnom i dinamičnom poslovnom okruženju, prijavu sa radnom biografijom pošaljite na mail adresu: goran.todic@aclass-realestate.rs

    Biće kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži izbor.

    Novi oglasi za posao u Zrenjaninu i okolini redovno se ažuriraju u našoj rubrici POSAO.

    Ukoliko ste poslodavac i tražite radnike, a želite da oglas za posao objavite na našem portalu, kontaktirajte nas putem mejla marketing@zrenjaninski.com

    Prijavite se na naš newsletter i jedanput nedeljno najvažnije vesti iz Zrenjanina i okoline stizaće na vašu e-mail adresu.

  • Prijavite se na naš newsletter i jedanput nedeljno najvažnije vesti iz Zrenjanina i okoline stizaće na vašu e-mail adresu.

    Komentari 0

    Napiši komentar

    Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *

    NAJČITANIJE U POSLEDNJIH 96H

    Ostalo iz kategorije Vesti Zrenjanin