Ekonomija Vesti Zrenjanin

Novi konkurs: AGRORIT nudi posao na neodređeno vreme

agrorit
Foto: Agrorit

Zbog povećanja obima posla, firma AGRORIT iz Melenaca objavila je novi konkurs za posao. Ovoj firmi potreban je:

AUTOMEHANIČAR

Radno mesto: Melenci

Opis posla:

– vrši defektažu kvara i sačinjava specifikaciju potrebnih delova;

– otklanja kvarove na vozilima na terenu;

– održava u radionici motore, menjače, upravljačke i kočione mehanizme na vozilima.

Uslovi:

– srednja stručna sprema;

– posedovanje B kategorije;

– iskustvo nije neophodno.

Poslodavac nudi:

– zasnivanje radnog odnosa na neodređeno vreme, uz probni period;

– rad u pozitivnom okruženju.

Potreban broj izvršilaca: 3 (tri) sa ili bez iskustva.

Ako ste zainteresovani za rad u uspešnom, stimulativnom i dinamičnom poslovnom okruženju, prijavu sa radnom biografijom pošaljite na e-mail adresu bojan.pejinovic@agrorit.rs ili konataktirajte lično na broj 063/501-540.

Biće kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži izbor.

Firma „Agrorit“ je osnovana 1996. godine. Među vodećim je firmama u regionu u oblasti drumskog transporta.

„Agrorit“ trenutno poseduje preko 150 sopstvenih vozila i zapošljava više od 200 radnika.

Pored domaćeg i međunarodnog transporta, uspešno se bavi i pružanjem usluga špedicije, skladištenja i logistike.

Novi oglasi za posao u Zrenjaninu i okolini redovno se ažuriraju u našoj rubrici POSAO.

Ukoliko ste poslodavac i tražite radnike, a želite da oglas za posao objavite na našem portalu, kontaktirajte nas putem mejla marketing@zrenjaninski.com

Prijavite se na naš newsletter i jedanput nedeljno najvažnije vesti iz Zrenjanina i okoline stizaće na vašu e-mail adresu.

Podeli članak

Dodaj komentar

Klikni da bi ostavio komentar

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

sinovoz