• Nova prilika za posao: PETKUS ima otvorenu još jednu poziciju

    PETKUS je specijalizovana firma za projektovanje i izradu mašina i postrojenja za semensku industriju i silose.   PETKUS Process Control doo je deo PETKUS grupe i pruža visokokvalitetne usluge u domenu automatizacije.   PROČITAJTE JOŠ: Kompanija “PETKUS Engineering” raspisala novi konkurs za posao   Ova kompanija trenutno ima otvorenu poziciju:   Mlađi/stariji inženjer automatizacije projektovanje […]

    Podeli vest:

    Facebook Twitter WhatsApp
    Nova prilika za posao: PETKUS ima otvorenu još jednu poziciju

    PETKUS je specijalizovana firma za projektovanje i izradu mašina i postrojenja za semensku industriju i silose.

    PETKUS Process Control doo je deo PETKUS grupe i pruža visokokvalitetne usluge u domenu automatizacije.

    PROČITAJTE JOŠ: Kompanija “PETKUS Engineering” raspisala novi konkurs za posao

    Ova kompanija trenutno ima otvorenu poziciju:

    Mlađi/stariji inženjer automatizacije

    projektovanje hardware-a

    Opis posla:

    – Projektovanje električnih shema;

    – Izrada projekata automatizacije;

    – Komisioniranje i puštanje u rad;

    – Tehnička podrška klijentima;

    – PLC/HMI programiranje i razvoj SCADA aplikacija.

    Potrebni uslovi:

    – Master/Bachelor inženjer elektrotehnike;

    – Poznavanje EPLAN i AutoCad programa;

    – Razumevanje PLC, HMI i SCADA sistema. Siemens PLC (TIA Portal);

    – Kreativnost i analitičnost;

    – Motivisanost;

    – Poznavanje engleskog jezika, ruski je plus.

    Prijave na konkurs mogu se dostaviti:

    – na e-mail: branislav.ranisavljevic@petkus.com

    – lično u prostorijama firme na adresi Bagljaš Aerodorom 12, Zrenjanin;

    – poštom na adresu: PETKUS Engineering  doo, Bagljaš Aerodrom 12, 23000 Zrenjanin, Republika Srbija.

    Kontakt telefon je 023/522 307 (radnim danima od 8 do 16 časova).

    Novi oglasi za posao u Zrenjaninu i okolini redovno se ažuriraju u našoj rubrici POSAO.

    Ukoliko ste poslodavac i tražite radnike, a želite da oglas za posao objavite na našem portalu, kontaktirajte nas putem mejla marketing@zrenjaninski.com

    Prijavite se na naš newsletter i jedanput nedeljno najvažnije vesti iz Zrenjanina i okoline stizaće na vašu e-mail adresu.

  • Prijavite se na naš newsletter i jedanput nedeljno najvažnije vesti iz Zrenjanina i okoline stizaće na vašu e-mail adresu.

    Komentari 0

    Napiši komentar

    Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *

    NAJČITANIJE U POSLEDNJIH 96H

    Ostalo iz kategorije Ekonomija