• Nova poslovna prilika: PSC ĆIRCOM raspisao dva konkursa za posao

    PSC ĆIRCOM iz Zrenjanina, kao deo distributivno servisne mreže marke Opel za Srbiju, u cilju realizacije novih poslovnih prilika i planova, raspisuje konkurs za popunu radne pozicije:   RUKOVODILAC SERVISNOG ODELJENJA U OVLAŠĆENOM OPEL SERVISU PSC ĆIRCOM ZRENJANIN   Uslovi koje kandidat treba da ispuni:   – Radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima;   […]

    Podeli vest:

    Facebook Twitter WhatsApp
    Nova poslovna prilika: PSC ĆIRCOM raspisao dva konkursa za posao

    PSC ĆIRCOM iz Zrenjanina, kao deo distributivno servisne mreže marke Opel za Srbiju, u cilju realizacije novih poslovnih prilika i planova, raspisuje konkurs za popunu radne pozicije:

    RUKOVODILAC SERVISNOG ODELJENJA U OVLAŠĆENOM OPEL SERVISU PSC ĆIRCOM ZRENJANIN

    Uslovi koje kandidat treba da ispuni:

    – Radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima;

    – Visoke organizacione sposobnosti;

    – Iskustvo u radu sa klijentima;

    – Razvijena veština komunikacije;

    – Samostalnost i odgovornost u radu;

    – Strpljivost, taktičnost i ljubaznost u radu sa klijentima;

    – Poznavanje i rad u MS Office paketu;

    – Poznavanje engleskog jezika;

    – Vozačka dozvola „B“ kategorije – aktivan vozač.

    Ključna zaduženja i radne obaveze zaposlenog:

    – Organizovanje rada servisnog odeljenja;

    – Poznavanje auto industrije;

    – Komunikacija sa klijentima i zakazivanje termina popravke vozila;

    – Otvaranje radnih naloga i normiranje izvršenih radnih operacija;

    – Rad na prijemu vozila u servisu;

    – Korišćenje dijagnostičkih uređaja i rad sa specijalizovanim servisnim programima;

    – Izdavanje ponuda klijentima na osnovu utvrđene defektaže kvara i prezentovanje iste;

    – Svakodnevni rad i komunikacija sa zaposlenima u servisnom odeljenju i kooperantima poslodavca.

    Poslodavac nudi sledeće uslove:

    – Redovna i stimulativna mesečna primanja;

    – Rad u prvoj smeni, puno radno vreme (08-16h, subota 08-14h);

    – Prijavu od prvog radnog dana u firmi;

    – Mesečne bonuse u zavisnosti od ispunjenja zadatih i projektovanih ciljeva;

    – Edukaciju, razvijanje i usavršavanje kroz savremenu PSA Opel akademiju;

    – Mogućnost da svoje ideje i kreativna rešenja predložite nadređenima i učestvuje u realizaciji istih;

    – Rad u stabilnoj multibrend kompaniji.

    Ukoliko smatrate da odgovarate zahtevanim uslovima i da Vam odgovaraju ponuđeni, budite slobodni da kontaktirate poslodavca i pošaljete svoju radnu biografiju na e-mail konkurs@opelcircom.rs

    Na razgovor će biti pozvani samo kandidati koji odgovaraju postavljenim kriterijumima i koji uđu u uži izbor.

    Planirani početak rada je 1. septembar. Dobro došli!

    RADNIK NA ODRŽAVANJU HIGIJENE OBJEKTA I U INTERNOJ PERIONICI VOZILA PSC ĆIRCOM ZRENJANIN

    – Poželjno radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima;

    – Vozačka dozvola „B“ kategorije;

    – Vredan, uredan i samostalan;

    – Pol: muški;

    – Godine starosti: do 50 godina.

    – Održavanje higijene servisnog odeljenja (poda, zidova, stakla, dizalica);

    – Održavanje higijene i čistoće kruga objekta (košenje trave, zimsko čišćenje snega, zalivanje travnjaka, čišćenje saobraćajnica i trotoara u krugu objekta…);

    – Rad u internoj perionici vozila (pranje vozila koja su u servisu kao i novih vozila za salon automobila);

    – Redovna mesečna primanja;

    – Rad u mladom i ambicioznom kolektivu;

    – Stalni radni odnos nakon probnog rada;

    – Prijavu od prvog dana;

    – Puno radno vreme (08-16h, subota 08-14h);

    – Rad u multibrend kompaniji.

    Ukoliko smatrate da odgovarate zahtevanim uslovima i da Vam odgovaraju ponuđeni, budite slobodni da kontaktirate poslodavca i pošaljete svoju radnu biografiju. Na razgovor će biti pozvani samo kandidati koji odgovaraju postavljenim kriterijumima i koji uđu u uži izbor.

    Svoju detaljnu radnu biografiju možete doneti lično u PSC Ćircom doo (Ognjeslava Kostovića 5, Zrenjanin – Industrijska zona Jugoistok – prema Beogradu) ili poslati na e-mail konkurs@opelcircom.rs

    Novi oglasi za posao u Zrenjaninu i okolini redovno se ažuriraju u našoj rubrici POSAO.

    Ukoliko ste poslodavac i tražite radnike, a želite da oglas za posao objavite na našem portalu, kontaktirajte nas putem mejla marketing@zrenjaninski.com

    Prijavite se na naš newsletter i jedanput nedeljno najvažnije vesti iz Zrenjanina i okoline stizaće na vašu e-mail adresu.

  • Prijavite se na naš newsletter i jedanput nedeljno najvažnije vesti iz Zrenjanina i okoline stizaće na vašu e-mail adresu.

    Komentari 0

    Napiši komentar

    Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *

    NAJČITANIJE U POSLEDNJIH 96H

    Ostalo iz kategorije Vesti Zrenjanin