Ekonomija Vesti Zrenjanin

Nova poslovna prilika: PSC ĆIRCOM raspisao dva konkursa za posao

opel ćircom

PSC ĆIRCOM iz Zrenjanina, kao deo distributivno servisne mreže marke Opel za Srbiju, u cilju realizacije novih poslovnih prilika i planova, raspisuje konkurs za popunu radne pozicije:

RUKOVODILAC SERVISNOG ODELJENJA U OVLAŠĆENOM OPEL SERVISU PSC ĆIRCOM ZRENJANIN

Uslovi koje kandidat treba da ispuni:

– Radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima;

– Visoke organizacione sposobnosti;

– Iskustvo u radu sa klijentima;

– Razvijena veština komunikacije;

– Samostalnost i odgovornost u radu;

– Strpljivost, taktičnost i ljubaznost u radu sa klijentima;

– Poznavanje i rad u MS Office paketu;

– Poznavanje engleskog jezika;

– Vozačka dozvola „B“ kategorije – aktivan vozač.

Ključna zaduženja i radne obaveze zaposlenog:

– Organizovanje rada servisnog odeljenja;

– Poznavanje auto industrije;

– Komunikacija sa klijentima i zakazivanje termina popravke vozila;

– Otvaranje radnih naloga i normiranje izvršenih radnih operacija;

– Rad na prijemu vozila u servisu;

– Korišćenje dijagnostičkih uređaja i rad sa specijalizovanim servisnim programima;

– Izdavanje ponuda klijentima na osnovu utvrđene defektaže kvara i prezentovanje iste;

– Svakodnevni rad i komunikacija sa zaposlenima u servisnom odeljenju i kooperantima poslodavca.

Poslodavac nudi sledeće uslove:

– Redovna i stimulativna mesečna primanja;

– Rad u prvoj smeni, puno radno vreme (08-16h, subota 08-14h);

– Prijavu od prvog radnog dana u firmi;

– Mesečne bonuse u zavisnosti od ispunjenja zadatih i projektovanih ciljeva;

– Edukaciju, razvijanje i usavršavanje kroz savremenu PSA Opel akademiju;

– Mogućnost da svoje ideje i kreativna rešenja predložite nadređenima i učestvuje u realizaciji istih;

– Rad u stabilnoj multibrend kompaniji.

Ukoliko smatrate da odgovarate zahtevanim uslovima i da Vam odgovaraju ponuđeni, budite slobodni da kontaktirate poslodavca i pošaljete svoju radnu biografiju na e-mail konkurs@opelcircom.rs

Na razgovor će biti pozvani samo kandidati koji odgovaraju postavljenim kriterijumima i koji uđu u uži izbor.

Planirani početak rada je 1. septembar. Dobro došli!

RADNIK NA ODRŽAVANJU HIGIJENE OBJEKTA I U INTERNOJ PERIONICI VOZILA PSC ĆIRCOM ZRENJANIN

– Poželjno radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima;

– Vozačka dozvola „B“ kategorije;

– Vredan, uredan i samostalan;

– Pol: muški;

– Godine starosti: do 50 godina.

– Održavanje higijene servisnog odeljenja (poda, zidova, stakla, dizalica);

– Održavanje higijene i čistoće kruga objekta (košenje trave, zimsko čišćenje snega, zalivanje travnjaka, čišćenje saobraćajnica i trotoara u krugu objekta…);

– Rad u internoj perionici vozila (pranje vozila koja su u servisu kao i novih vozila za salon automobila);

– Redovna mesečna primanja;

– Rad u mladom i ambicioznom kolektivu;

– Stalni radni odnos nakon probnog rada;

– Prijavu od prvog dana;

– Puno radno vreme (08-16h, subota 08-14h);

– Rad u multibrend kompaniji.

Ukoliko smatrate da odgovarate zahtevanim uslovima i da Vam odgovaraju ponuđeni, budite slobodni da kontaktirate poslodavca i pošaljete svoju radnu biografiju. Na razgovor će biti pozvani samo kandidati koji odgovaraju postavljenim kriterijumima i koji uđu u uži izbor.

Svoju detaljnu radnu biografiju možete doneti lično u PSC Ćircom doo (Ognjeslava Kostovića 5, Zrenjanin – Industrijska zona Jugoistok – prema Beogradu) ili poslati na e-mail konkurs@opelcircom.rs

Novi oglasi za posao u Zrenjaninu i okolini redovno se ažuriraju u našoj rubrici POSAO.

Ukoliko ste poslodavac i tražite radnike, a želite da oglas za posao objavite na našem portalu, kontaktirajte nas putem mejla marketing@zrenjaninski.com

Prijavite se na naš newsletter i jedanput nedeljno najvažnije vesti iz Zrenjanina i okoline stizaće na vašu e-mail adresu.

Podeli članak

Dodaj komentar

Klikni da bi ostavio komentar

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

sinovoz