• Kompanija „PETKUS Engineering“ iz Zrenjanina nudi posao

    Zbog širenja obima poslovanja, kompanija „PETKUS Engineering“ d.o.o. iz Zrenjanina, raspisuje konkurs za radno mesto:   RUKOVODILAC MONTAŽE – 1 IZVRŠILAC   Pretežna delatnost „PETKUS Engineering“-a je projektovanje, konsalting, inženjering, proizvodnja i montaža industrijskih mašina i opreme za čišćenje, sušenje, transport i eleviranje, skladišenje, sortiranje i hemijski tretman svih vrsta semena i žitarica.   Uslovi […]

    Podeli vest:

    Facebook Twitter WhatsApp
    Kompanija „PETKUS Engineering“ iz Zrenjanina nudi posao

    Zbog širenja obima poslovanja, kompanija „PETKUS Engineering“ d.o.o. iz Zrenjanina, raspisuje konkurs za radno mesto:

    RUKOVODILAC MONTAŽE – 1 IZVRŠILAC

    Pretežna delatnost „PETKUS Engineering“-a je projektovanje, konsalting, inženjering, proizvodnja i montaža industrijskih mašina i opreme za čišćenje, sušenje, transport i eleviranje, skladišenje, sortiranje i hemijski tretman svih vrsta semena i žitarica.

    Uslovi za prijavu:

    – Stručna sprema: IV – VI stepen (mašinski tehničar – mašinski inženjer);

    – Radno iskustvo: 3 godine na izvođenju predmetnog posla.

    Opis posla:

    – Organizuje i koordinira rad na gradilištu;

    – Određuje dinamiku i redosled izvođenja radova;

    – Vodi građevinske dnevnike, knjige i slično;

    – Kontroliše rad kooperanata;

    – Planira broj potrebnih radnika i količine materijala;

    – Organizuje posao u okviru svoje radne jedinice i odgovoran je za radnu i tehnološku disciplinu u njemu;

    – Organizuje dopremanje potrebnog materijala iz magacina i njegovo dopremanje do radnog mesta, kao i odlaganje neutrošenog materijala;

    – Raspoređuje radne liste po poslovima i kontroliše njihovo pravilno izvođenje, te overene liste dostavlja na obračun;

    – Odgovoran je za kompletnu logistiku funkcionisanja gradilišta.

    Posebna znanja i sposobnosti:

    – Odlične organizacione sposobnosti;

    – Znanje engleskog jezika.

    Mesto obavljanja poslova: Rad na terenu

    Vrsta radnog odnosa: Na neodređeno vreme

    Prednost pri zaposlenju daje se kandidatima iz Zrenjanina.

    Uz prijavu na konkurs neophodno je priložiti radnu biografiju (CV), kao i kontakt telefon. Neblagovremene i nepotpune prijave neće biti uzete u razmatranje.

    Prijave na konkurs se mogu dostaviti:

    – na e-mail: zorana.milosev@petkus.com

    – lično u prostorijama firme na adresi Bagljaš Aerodrom 12, Zrenjanin

    – poštom na adresu:

    PETKUS Engineering d.o.o. Bagljaš Aerodrom 12, 23000 Zrenjanin, Republika Srbija

    Kontakt telefon: 023/522 307 (radnim danima od 8h do 16h)

    Rok za podnošenje prijave: 27. 12. 2022. godine.

    Novi oglasi za posao u Zrenjaninu i okolini redovno se ažuriraju u našoj rubrici POSAO.

    Ukoliko ste poslodavac i tražite radnike, a želite da oglas za posao objavite na našem portalu, kontaktirajte nas putem mejla marketing@zrenjaninski.com

    Prijavite se na naš newsletter i jedanput nedeljno najvažnije vesti iz Zrenjanina i okoline stizaće na vašu e-mail adresu.

  • Prijavite se na naš newsletter i jedanput nedeljno najvažnije vesti iz Zrenjanina i okoline stizaće na vašu e-mail adresu.

    Komentari 0

    Napiši komentar

    Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *

    NAJČITANIJE U POSLEDNJIH 96H

    Ostalo iz kategorije Ekonomija