Ekonomija Vesti Zrenjanin

“Dijamant” objavio novi konkurs za posao, prijave se primaju do 6. aprila

dijamant raspisao konkurs

Kompanija “Dijamant” iz Zrenjanina raspisala je novi konkurs za posao. Ovoj kompaniji potreban je vozač – dostavljač, za rad u sektoru logistike, a lokacija je Beograd.

PROČITAJTE JOŠ: Poljoprivredno gazdinstvo “Sarvak” traži radnike različitih profila

Uslovi:

– III ili IV stepen srednje škole;

– vozačka dozvola B i C kategorije;

– minimum 6 meseci iskustva u distribuciji robe.

PROČITAJTE JOŠ: Zemljoradnička zadruga “Agrosoj” objavila novi oglas za posao

Opis poslova:

– Upravlja motornim vozilom prema dnevnom rasporedu rada;

– obavlja istovar kao i nadzor nad robom;

– obavlja i kontroliše pravilan raspored tereta na vozilu;

– stara se o pravilnom prosleđivanju prateće dokumentacije i dr.

Konkurs je otvoren do 6. aprila.

Zainteresovani za posao mogu se PRIJAVITI OVDE.

Novi oglasi za poslove redovno se ažuriraju u našoj rubrici POSAO.

Pratite portal zrenjaninski.com i na Instagramu

Prijavite se na naš newsletter i jedanput nedeljno najvažnije vesti iz Zrenjanina i okoline stizaće na vašu e-mail adresu.

Podeli članak
sinovoz
FAM