Ekonomija Vesti Zrenjanin

“Beohemija” raspisala novi konkurs za posao, radno mesto je u Zrenjaninu

beohemija

„Beohemija“ d.o.o. Beograd jedno je od vodećih preduzeća u proizvodnji praškastih deterdženata i kućne hemije.

Preduzeće “Beohemija” je u potrazi za kvalitetnim kadrovima koji su spremni da odgovore izazovima posla. Ukoliko ste to Vi, pridružite se timu na radnom mestu:

Sistem inženjer

Broj izvršilaca: 1

Mesto rada: Zrenjanin

Neophodni uslovi:

– Poznavanje poslovnih procesa (prodaja, računovodstvo i finansije, proizvodnja, nabavka, održavanje, upravljanje zalihama) i dokumentacije;

– Sposobnost analize poslovnih zahteva i dizajniranja predloga rešenja;

– Odlično poznavanje relacionih baza podataka i SQL-a;

– Odlično poznavanje MS Office paketa i Office 365 servisa;

– Iskustvo u radu sa Informix bazama podataka;

– Poznavanje Linux okruženja;

– Timski rad, sposobnost poštovanja rokova, znanje engleskog jezika;

– Poželjno iskustvo u radu sa MIS2Open ERP sistemom;

– Poželjno iskustvo u radu sa Windows serverom i AD;

– Poželjno poznavanje serverske infrastrukture i mrežne opreme;

– Najmanje dve godine radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima;

– Fakultetsko obrazovanje iz oblasti IT ili drugih tehničkih nauka.

Opis posla:

– Analizira poslovne procese i obezbeđenje rešenja kroz ERP sistem;

– Prevodi zahteve korisnika u ERP rešenje;

– Implementira, administrira i konfiguriše sistem u skladu sa standardnom metodologijom kompanije;

– Testira tražene promene i nove verzije ERP-a;

– Obučava zaposlene i pruža podršku u operativnom radu sa ERP-om;

– Izrađuje dokumentaciju i uputstva;

– Administrira Informix bazama i Linux serverom;

– Administrira Windows serverom i AD;

– Odgovoran za sigurnost i bekap poslovnih podataka;

– Modeluje strukture podataka i kreira izveštaje.

Prijave sa biografijom možete poslati elektronskim putem na e-mail adresu posao@beohemija.com

Novi oglasi za poslove u Zrenjaninu i okolini redovno se ažuriraju u našoj rubrici POSAO.

Ukoliko ste poslodavac i tražite radnike, a želite da oglas za posao objavite na našem portalu, kontaktirajte nas putem mejla marketing@zrenjaninski.com ili pozivom na broj 063 234 060.

Pratite portal zrenjaninski.com i na Instagramu

Prijavite se na naš newsletter i jedanput nedeljno najvažnije vesti iz Zrenjanina i okoline stizaće na vašu e-mail adresu.

Podeli članak
sinovoz
FAM