• Rukometaši Šamota 65 nadigrali Proleter golom u poslednjem minutu

Rukometaši Šamota 65 iz Aranđelovca su, u okviru četvrtog kola ARKUS lige, došli do trijumfa u Zrenjaninu, nadigravši Proleter sa 35:34 (19:16), golom u poslednjem minutu.   Zapaženu rolu u pobedničkom sastavu imao je Aleksandar Dragutinović, koji je čak 14 puta zatresao mrežu domaćina i time zaslužio nagradu namenjenu MVP.   Dvocifren učinak imao je […]

Rukometaši Šamota 65 nadigrali Proleter golom u poslednjem minutu

Rukometaši Šamota 65 iz Aranđelovca su, u okviru četvrtog kola ARKUS lige, došli do trijumfa u Zrenjaninu, nadigravši Proleter sa 35:34 (19:16), golom u poslednjem minutu.

Zapaženu rolu u pobedničkom sastavu imao je Aleksandar Dragutinović, koji je čak 14 puta zatresao mrežu domaćina i time zaslužio nagradu namenjenu MVP.

Dvocifren učinak imao je i Proleterov Nikola Antić, koji se 11 puta upisao u listu strelaca.

proleter - šamot 65

U redovima Zrenjaninaca, Uroš Kolundžić je postigao sedam golova, a Momir Rnić pet. Četiri pogotka postigao je Ognjen Karlaš, a po dva Filip Terzić i Miloš Pavlović.

Po jednom su se u listu strelaca upisali Marko Živković, Predrag Krivošija i Miroslav Jovanovski.

Pratite portal zrenjaninski.com i na Instagramu

Posle odigrana četiri kola, Proleter se nalazi na petom mestu u B grupi, sa tri osvojena boda, i skorom od dva poraza, jednom pobedom i jednim remijem.