• Miloš Lavirac i Lav Adamov trijumfovali na tradicionalnoj Bledskoj regati

Takmičari Veslačkog kluba Begej 1883 iz Zrenjanina učestvovali su na tradicionalnoj Bledskoj regati.   U konkurenciji takmičara iz Slovenije, Hrvatske, Austrije, Mađarske, Bugarske, Slovačke, Švajcarske i Srbije, Zrenjaninci su osvojili dva prva mesta u A finalu i dva treća u B finalu.   PROČITAJTE JOŠ: Lena Stoiljkovski i Lara Lilić prvakinje Srbije, odličan i Nikola […]

Miloš Lavirac i Lav Adamov trijumfovali na tradicionalnoj Bledskoj regati

Takmičari Veslačkog kluba Begej 1883 iz Zrenjanina učestvovali su na tradicionalnoj Bledskoj regati.

U konkurenciji takmičara iz Slovenije, Hrvatske, Austrije, Mađarske, Bugarske, Slovačke, Švajcarske i Srbije, Zrenjaninci su osvojili dva prva mesta u A finalu i dva treća u B finalu.

Kadet Miloš Lavirac osvojio je prvo mesto u kategoriji skif. Vuk Božić i Ognjen Kostin su u kategoriji dubl skul zauzeli treće mesto u B finalu.

bledska regata

Snežana Jakovljević je osvojila treće mesto u B finalu skifa za seniorke.

Lav Adamov, veslač zrenjaninskog kluba Zrenex 1995, osvojio je prvo mesto u kategoriji skif juniori.

Pratite portal zrenjaninski.com i na Instagramu

– Veoma sam zadovoljan rezultatima naših takmičara, pogotovo imajući u vidu da im je ovo tek drugi internacionalni nastup kao kadeta – kaže za portal zrenjaninski.com trener Begeja 1883 Milovan Antonović.