• Kajakaši Begeja osvojili pet bronzanih medalja u Obrenovcu

Kajakaši Begeja iz Zrenjanina osvojili su pet bronzanih medalja u 4. kolu mini kajak i pionirske lige Srbije.   Bronzana odličja osvojili su Nevena Vlatković i Tijana Tiring u kategoriji MK-2500m i Milica Grebenar, Majda Oklobdžija, Tina Tiring i Tijana Tiring u MK-4500m.   PROČITAJTE JOŠ: Marko Jović nastavio očevim stopama: Novinar sa trenerskom licencom […]

Kajakaši Begeja osvojili pet bronzanih medalja u Obrenovcu

Kajakaši Begeja iz Zrenjanina osvojili su pet bronzanih medalja u 4. kolu mini kajak i pionirske lige Srbije.

Bronzana odličja osvojili su Nevena Vlatković i Tijana Tiring u kategoriji MK-2500m i Milica Grebenar, Majda Oklobdžija, Tina Tiring i Tijana Tiring u MK-4500m.

U ženskoj konkurenciji, bronzu su izborile i Mia Božić i Nataša Odadžić u MK-2500.

Kod dečaka, treće mesto osvojili su Miloš Lončarski i Uroš Popović u trci na MK-2500m, kao i Marko Lakatuš u MK-1500m.

Takmičenje je održano u Obrenovcu, na reci Savi, a učestvovalo je 277 mladih kajakaša iz 23 kluba. Kajak klub Begej iz Zrenjanina predstavljalo je 17 takmičara u mini kajaku i četiri pionira.

Naredne dve nedelje zrenjaninske kajakaše očekuju prvenstva Vojvodine i Srbije u mini kajaku.