• JEDNA SITUACIJA ODLUČILA ČITAV MEČ (FOTO)

FK Radnički – FK Dinamo (Pančevo) 0:1   Na stadionu kraj Skrobare, u subotu, 7. oktobra, u okviru 8. kola Srpske lige –  grupa Vojvodina, pred nekoliko stotina gledalaca, odigran je tzv. banatski derbi, susret zrenjaninskog Radničkog i Dinama iz Pančeva.     Viđena je tvrda i teška utakmica za obe ekipa, u kojoj je […]

JEDNA SITUACIJA ODLUČILA ČITAV MEČ (FOTO)

FK Radnički – FK Dinamo (Pančevo) 0:1

Viđena je tvrda i teška utakmica za obe ekipa, u kojoj je jedna situacija, ispostavilo se, odlučila čitav meč.

Naime, nakon početnog pritiska i kontrole igre u toku većeg dela prvog poluvremena od strane crveno-crnih sa Skrobare, u 43. minutu, nakon jedne greške na sredini terena, dubinska lopta stiže do napadača gostujućeg tima Kukolja, koji se odlično snalazi i lobuje Radovića za prednost Pančevaca od 0:1.

Početak drugog poluvremena donosi dodatne muke treneru Kandiću. Naime, nakon uklizavanja i pokušaja da oduzme loptu jednom od gostujućih igrača, jedan od najiskusnijih prvotimaca Radničkog, Blažić, zadobija povredu kolena i zgloba, koji će ga, prema prvim procenama udaljiti sa terena najmanje mesec dana.

meč

Iako je do samog kraja susreta ekipa Radničkog usela da stvori nekoliko šansi, rezultat se nije menjao, te su na taj način gosti odneli ceo plen u grad na obalama Tamiša.

Nakon osmog kola, Radnički je zadržao 10. mesto na tabeli sa devet osvojenih bodova i skorom od 3 pobede i 5 poraza.