• Jedna od najstarijih fabrika u regionu raspisala novi konkurs za posao

    Kompanija „Šinvoz“, jedna od najstarijih fabrika u zrenjaninskom regionu, koja je, nakon proširenja kapaciteta i modernizacije, postala okosnica razvoja zrenjaninske metalne industrije, raspisala je konkurs za posao.   Kompaniji „Šinvoz“ potreban je jedan koordinator tehnolog za antikorozivnu zaštitu. Mesto rada je Zrenjanin.   PROČITAJTE JOŠ: Firma “Agrorit” zbog povećanog obima posla raspisala konkurs za posao […]

    Podeli vest:

    Facebook Twitter WhatsApp
    Jedna od najstarijih fabrika u regionu raspisala novi konkurs za posao

    Kompanija „Šinvoz“, jedna od najstarijih fabrika u zrenjaninskom regionu, koja je, nakon proširenja kapaciteta i modernizacije, postala okosnica razvoja zrenjaninske metalne industrije, raspisala je konkurs za posao.

    Kompaniji „Šinvoz“ potreban je jedan koordinator tehnolog za antikorozivnu zaštitu. Mesto rada je Zrenjanin.

    PROČITAJTE JOŠ: Firma “Agrorit” zbog povećanog obima posla raspisala konkurs za posao

    Opis poslova

    – Razrađuje tehnološki postupak antikorozivne zaštite proizvoda, izrađuje tehnološke karte sa opisom poslova, mestom, brojem izvršilaca, potrebnog vremena rada, potrebnih alata, opreme i pribora;

    – Izrađuje specifikaciju potrebnog materijala za obavljanje antikorozivne zaštite;

    – Izrađuje predloge za izradu ponude u delu koji se odnosi na antikorozivnu zaštitu;

    – Priprema elemente za nalog za nabavku u delu koji se odnosi na antikorozivnu zaštitu;

    – Izrađuje i lansira dokumentaciju koja se odnosi na antikorozivnu zaštitu;

    – Obrađuje specifikacije, vrši tehnološku obradu i elektronsku obradu dokumentacije;

    – Prati tehnološka dostignuća iz oblasti tehnologije površinske zaštite u svetu i kod nas i predlaže primenu istih;

    – Koordinator radionice antikorozivne zaštite, upravljanje timom ljudi;

    – Propisivanje i kontrola sprovođenja tehnologije nanošenja boje i pripreme komada;

    – Usaglašavanje plana rada pogona sa potrebama proizvodnje;

    – Iskustvo sa tehnologijama za mešanje farbi;

    – Kontrola kvaliteta AKZ završenih komada;

    – Odgovornost za kvalitet svih radova na antikorozivnoj zaštiti na nivou fabrike;

    – Priprema površina prema standardu SRPS/EN/ISO 8501-1-4, postupcima ručnog i mašinskog čišćenja površina i pomoću mlaza abraziva pod visokim pritiskom (tzv. peskarenje i sačmarenje);

    – Primena zaštitnih sistema boja prema standardu SRPS/EN/ISO 12944-5.

    Uslovi

    – Školska sprema: VI ili VII stepen školske spreme tehnološkog ili hemijskog smera;

    – Poželjno diplomirani inženjer sa međunarodnim FROSIO sertifikatom za kontrolu i nadzor AKZ radova;

    – Radno iskustvo 2 godine na istim ili sličnim poslovima;

    – Poželjno poznavanje engleskog jezika.

    Kompanija „Šinvoz“ nudi

    Provodimo veći deo svog života na poslu, zato je važno da imamo posao koji je smislen i može da napravi promenu. U „Šinvozu“ nude mogućnost za ispunjenje vaših karijernih ciljeva, kao što su:

    – Šansa da učestvujete u stvaranju radnog okruženja koje omogućava svim učesnicima priliku da se razvijaju, uče i poboljšaju svoje performanse;

    – Napredovanje u karijeri;

    – Otvorena komunikacija;

    – Treninzi i karijerna savetovanja;

    – Kompetitivna plata i beneficije.

    Kandidati koji su zainteresovani za ovu vrstu radnog angažovanja i ispunjavaju uslove konkursa svoje radne biografije mogu proslediti na e-mail adresu hr@sinvoz.rs ili putem OVOG LINKA.

    Kandidati koji se prijavljuju elektronskom poštom saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije, u smislu Zakona o zaštiti podataka o ličnosti.

    Novi oglasi za poslove u Zrenjaninu i okolini redovno se ažuriraju u našoj rubrici POSAO.

    Pratite portal zrenjaninski.com i na Instagramu

    Prijavite se na naš newsletter i jedanput nedeljno najvažnije vesti iz Zrenjanina i okoline stizaće na vašu e-mail adresu.

  • Prijavite se na naš newsletter i jedanput nedeljno najvažnije vesti iz Zrenjanina i okoline stizaće na vašu e-mail adresu.

    Komentari 0

    Napiši komentar

    Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *

    NAJČITANIJE U POSLEDNJIH 96H

    Ostalo iz kategorije Ekonomija

    Konobar, da platimo: Poskupele ugostiteljske usluge

    Ugostiteljske usluge u Srbiji su u martu, prema podacima Republičkog zavoda za statistiku, u odnosu na mart 2022. godine poskupele za 9,7 odsto, pri čemu su najviše povećane cene prenoćišta, i […]