• Firma „Agrorit“ zbog povećanog obima posla raspisala konkurs za posao

    Firma „Agrorit“ iz Melenaca je osnovana 1996. godine. Među vodećim je firmama u regionu u oblasti drumskog transporta.   „Agrorit“ trenutno poseduje preko 150 sopstvenih vozila i zapošljava više od 180 radnika. Pored domaćeg i međunarodnog transporta, „Agrorit“ se uspešno bavi i pružanjem usluga špedicije, skladištenja i logistike.   Zbog povećanog obima posla ovoj firmi […]

    Podeli vest:

    Facebook Twitter WhatsApp
    Firma „Agrorit“ zbog povećanog obima posla raspisala konkurs za posao

    Firma „Agrorit“ iz Melenaca je osnovana 1996. godine. Među vodećim je firmama u regionu u oblasti drumskog transporta.

    „Agrorit“ trenutno poseduje preko 150 sopstvenih vozila i zapošljava više od 180 radnika. Pored domaćeg i međunarodnog transporta, „Agrorit“ se uspešno bavi i pružanjem usluga špedicije, skladištenja i logistike.

    Zbog povećanog obima posla ovoj firmi je potreban vozač teretnog motornog vozila.

    Opis posla

    – Upravljanje teretnim motornim vozilom u zemlji i inostranstvu;

    – Obavljanje poslova vezanih za carinsku proceduru;

    – Pravilno raspoređivanje tereta i obezbeđenje istog;

    – Komuniciranje sa dispečerskom službom, kontrolnim osobljem, komitentima…

    Uslovi

    – Posedovanje vozačke dozvole C i E kategorije;

    – Posedovanje taho kartice vozača;

    – Uverenja iz kaznene evidencije o nekažnjavanju;

    – Lekarsko uverenje za vozače teretnih motornih vozila;

    – Iskustvo nije neophodno.

    „Agrorit“ nudi

    – Zasnivanje radnog odnosa na neodređeno vreme, uz probni period;

    – Rad u pozitivnom okruženju.

    Potreban broj izvršilaca: 5 (pet) sa ili bez iskustva

    Ako ste zainteresovani za rad u uspešnom, stimulativnom i dinamičnom poslovnom okruženju, prijavu sa radnom biografijom pošaljite na mail adresu zoran@agrorit.rs ili kontaktirajte lično na broj 063/501-650.

    Biće kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži izbor.

    Novi oglasi za poslove u Zrenjaninu i okolini redovno se ažuriraju u našoj rubrici POSAO.

    Pratite portal zrenjaninski.com i na Instagramu

    Prijavite se na naš newsletter i jedanput nedeljno najvažnije vesti iz Zrenjanina i okoline stizaće na vašu e-mail adresu.

  • Prijavite se na naš newsletter i jedanput nedeljno najvažnije vesti iz Zrenjanina i okoline stizaće na vašu e-mail adresu.

    Komentari 0

    Napiši komentar

    Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *

    NAJČITANIJE U POSLEDNJIH 96H

    Ostalo iz kategorije Ekonomija