Jump to the website Jump to the website

ZRENJANIN – Sutra, 14. februara, u 12 časova, u Baroknoj sali Gradske kuće u Zrenjaninu, održaće se svečana dodela godišnjih nagrada Sportskog saveza grada Zrenjanina najboljim sportistima, ekipama, sportskim radnicima i stručnjacima, sudijama, propagandistima i sponzorima u 2017. godini.

 

godišnja nagrada sportskog saveza
Prošlogodišnji dobitnici nagrada (Foto: Dušan Bartolović)

 

Ovogodišnji laureati su:

 

Viktor Nemeš, u kategoriji sportisti u olimpijskim sportovima i sportovima koji su pridružene članice MOK-a – senior.

 

Sanja Cvrkota, u kategoriji sportisti u olimpijskim sportovima i sportovima koji su pridružene članice MOK-a – seniorka.

 

Nikola Aćin, u kategoriji sportisti u olimpijskim sportovima i sportovima koji su pridružene članice MOK-a – junior.

 

Anja Milovanović, u kategoriji sportisti u olimpijskim sportovima i sportovima koji su pridružene članice MOK-a – juniorka.

 

Marko Vujin, u kategoriji sportisti u olimpijskim sportovima i sportovima koji su pridružene članice MOK-a – kadet.

 

Anastasija Kašaš, u kategoriji sportisti u olimpijskim sportovima i sportovima koji su pridružene članice MOK-a – kadetkinja.

 

Goran Sučević, u kategoriji sportisti u neolimpijskim sportovima – senior.

 

Biljana Tapavički Pavlov, u kategoriji sportisti u neolimpijskim sportovima – seniorka.

 

Bojan Gostojić, u kategoriji sportisti u neolimpijskim sportovima – junior.

 

Marina Đekić, u kategoriji sportisti u neolimpijskim sportovima – juniorka.

 

Ivan Živkov, u kategoriji sportista sa invaliditetom – muškarci.

 

Kristina Arančić, u kategoriji sportista sa invaliditetom – žene.

 

Stonoteniski klub invalida Zrenjanina “K2”, u kategoriji sportske ekipe – seniori.

 

ŽOK “Klek MD Zrenjanin”, u kategoriji sportske ekipe – seniorke.

 

Stonoteniski klub “Stenes”, u kategoriji sportske ekipe – juniori.

 

Kuglaški klub “Kristal”, u kategoriji sportkih ekipa – junorke.

 

Rvački klub “Proleter”, u kategoriji sportske ekipe – kadeti.

 

Sportski klub “Plava zvezda”, u kategoriji sportske ekipe – kadetkinje.

 

Vojislav Trajković, u kategoriji sportski stručnjaci – trener.

 

Mihalj Babić, u kategoriji sportski radnik.

 

Marko Ćurčić, u kategoriji stručnjaci u sportu.

 

Dane Lužajić, u kategoriji sportski sudija.

 

Posebno priznanje biće dodeljeno rukometnoj ekipi Tehničkog fakulteta “Mihajlo Pupin”  i stonoteniseru Banata Iliji Majstoroviću.

 

U kategoriji propagandista nagrađen je Žarko Cvetić, sponzora – donatora Naftna industrija Srbije, a nagradu za životno delo primiće Budimir Cvijetić.


valor-v
pangas

FOTO DANA

gomex
valor
persu
gsigma
bioelektrik
pangas
zlatara malisa

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*