• Veliki uspeh rvača Proletera na državnom prvenstvu (Foto)

Zrenjaninska Kristalna dvorana u nedelju, 3. juna, bila je domaćin Državnog prvenstva u rvanju grčko – rimskim stilom za dečake uzrasta do 13 godina starosti.     Pravo nastupa na ovom prvenstvu izvojevalo je 114 takmičara iz ukupno dvadeset jednog kluba.     Veliki uspeh na ovom državnom prvenstvu ostvarili su i rvači Proletera, okitivši […]

Veliki uspeh rvača Proletera na državnom prvenstvu (Foto)

Zrenjaninska Kristalna dvorana u nedelju, 3. juna, bila je domaćin Državnog prvenstva u rvanju grčko – rimskim stilom za dečake uzrasta do 13 godina starosti.

rvanje grčko - rimskim stilom

Pravo nastupa na ovom prvenstvu izvojevalo je 114 takmičara iz ukupno dvadeset jednog kluba.

Veliki uspeh na ovom državnom prvenstvu ostvarili su i rvači Proletera, okitivši se sa ukupno pet medalja – tri zlatne, i po jednom srebrnom i bronzanom.

Najsjajnije medalje osvojili su Jovan Miolski (kategorija -42kg), Vanja Kuručev (kategorija -50kg) i Boris Petrov (kategorija -60kg), drugoplasirani je bio Stevan Kojić, dok se bronzom okitio Branko Đukić.