• VATERPOLISTI PROLETERA NISU MOGLI PROTIV GOSTIJU (FOTO)

VK Proleter (Zrenjanin) – VK Bečej (Bečej) 6:18 (po četvrtinama 3:6, 1:2, 1:5, 1:5) U okviru 10. kola Prve B Vaterpolo lige Srbije, u subotu, 4. marta, na bazenu kraj Šećerane, odigrana je prvenstvena vaterpolo utakmica između VK Proleter iz Zrenjanina i VK Bečej iz Bečeja. Od samog starta utakmice, gosti su nametnuli svoj tempo […]

VATERPOLISTI PROLETERA NISU MOGLI PROTIV GOSTIJU (FOTO)

VK Proleter (Zrenjanin) – VK Bečej (Bečej) 6:18 (po četvrtinama 3:6, 1:2, 1:5, 1:5)

U okviru 10. kola Prve B Vaterpolo lige Srbije, u subotu, 4. marta, na bazenu kraj Šećerane, odigrana je prvenstvena vaterpolo utakmica između VK Proleter iz Zrenjanina i VK Bečej iz Bečeja.

Od samog starta utakmice, gosti su nametnuli svoj tempo igre, sa veoma snažnom odbranom i ubojitim napadom, a najefikasniji u pobedničkoj ekipi bili su Zoran Perić sa 5 i Mesaroš sa 4 postignuta gola.

Najefikasniji u redovima zrenjaninskog Proletera bio je Nikola Dostanić sa postignuta 3 pogotka.