• VATERPOLISTI CRVENE ZVEZDE REMIZIRALI SA KOTORANIMA (FOTO)

Crvena zvezda – Primorac 7:7 (1:2, 1:2, 3:2, 2:1) Gradski bazen u Zrenjaninu. Sudije Rak i Golijanin. Isključenja: Crvena zvezda 5 (1), Primorac 5 (2). Peterci: Crvena zvezda 3 (3). CRVENA ZVEZDA: Kralj, Tankosić 2, Jović, Ivošević 2, Šuberić, Ljubenović, Ilić, Bursać, Nikolov, Ćorić, Drašković 3, Peković, Todorovski, Radović. Trener: Filipović. PRIMORAC: U. Brguljan, Gopčević, […]

VATERPOLISTI CRVENE ZVEZDE REMIZIRALI SA KOTORANIMA (FOTO)

Crvena zvezda – Primorac 7:7 (1:2, 1:2, 3:2, 2:1)

Gradski bazen u Zrenjaninu. Sudije Rak i Golijanin. Isključenja: Crvena zvezda 5 (1), Primorac 5 (2). Peterci: Crvena zvezda 3 (3).

CRVENA ZVEZDA: Kralj, Tankosić 2, Jović, Ivošević 2, Šuberić, Ljubenović, Ilić, Bursać, Nikolov, Ćorić, Drašković 3, Peković, Todorovski, Radović. Trener: Filipović.

PRIMORAC: U. Brguljan, Gopčević, Kosić, Petrović 2, M. Brguljan, Grgurević, Adžić, N. Radonjić 2, Krivokapić 1, I. Radonjić, Kriještorac 1, Matković, Popović, Saveljić 1.

U najvažnijoj utakmici Beograđani nisu uspeli da savladaju Kotorane i tako zadrže šanse da osvoje jedno od prva dva mesta u Regionalnoj A2 ligi. Sada su POŠK, Primorac i Šabac u daleko boljoj situaciji.

Crvena zvezda je povela golom iz peterca preko Tankosića već u 53. sekundi. Do velikog poluvremena Beograđani su postigli samo jedan gol, ponovo iz peterca preko Draškovića. Za to vreme su borbeni Kotorani postigli četiri pogotka.

Posle velikog odmora Zvezda je sa igračem više preko Ivoševića smanjila prednost, ali je realizacijom igrača više preko Saveljića Primorac vratio plus od dva gola. Sredinom četvrtine Zvezda je stigla i do trećeg peterca i drugog pogotka Tankosića. To je podiglo igru domaćina i Drašković je dva minuta do poslednjeg odmora uspeo da izjednači na 5:5.

Međutim, Kotorani su zahvaljujući iskusnom Petroviću uspeli da ponovo steknu minimalnu prednost. Posle drugog gola Ivoševića i izjednačenja, mirniji Kotorani su pogotkom Radonjića opet vodili. Zvezda je izjednačila tek 40 sekundi pre kraja golom Draškovića.