• Ubedljiva pobeda Radničkog nad Beočincima (foto)

Treću ovosezonsku pobedu, fudbaleri zrenjaninskog Radničkog ostvarili su u okviru 7. kola Srpske lige – grupa Vojvodina, savladavši Cement iz Beočina sa ubedljivih 4:1 (poluvreme 1:1). Tok utakmice nije nagoveštavao goleadu imajući u vidu da je sve do poslednjih 15-ak minuta bio rezultatski egal.       Domaći su prvi stigli u vođstvo golom Milivojeva […]

Ubedljiva pobeda Radničkog nad Beočincima (foto)

Treću ovosezonsku pobedu, fudbaleri zrenjaninskog Radničkog ostvarili su u okviru 7. kola Srpske lige – grupa Vojvodina, savladavši Cement iz Beočina sa ubedljivih 4:1 (poluvreme 1:1).

Tok utakmice nije nagoveštavao goleadu imajući u vidu da je sve do poslednjih 15-ak minuta bio rezultatski egal.

FK Radnički FK Cement

Domaći su prvi stigli u vođstvo golom Milivojeva sa bele tačke u 27. minutu, da bi i gosti na isti način izjednačili u 41. minutu igre. Siguran izvođač kaznenog udarca za Cement bio je Soković, tako da se nerešenim rezultatom odlazi na petnaestominutnu pauzu.
    Egal igra viđena je i u većem delu drugog poluvremena, odnosno sve do 78. minuta, kada evrogolom iz voleja, Milivojev po drugi put na ovom susretu trese mrežu i dovodi crveno crne u prednost.

Nakon samo dva minuta i Bjelica se upisuje u strelce, iskoristivši jednu odbijenu loptu nakon kornera i poslavši je u nebranjen deo gola golmana Đurikina.
    Poslednji pogodak na ovoj utakmici, za konačnih 4:1, postignut je u 88. minutu. Nakon duplog pasa sa Lisišićem, siguran egzekutor bio je Krstinić.
    Sa trinaest osvojenih bodova, nakon sedam odigranih kola, fudbaleri Radničkog se nalaze na šestom mestu na tabeli.
    U narednom kolu, Radnički je ponovo domaćin, a na megdan im dolazi OFK Vršac.