• Šesti ovosezonski remi Radničkog, utakmica prošla bez golova (Foto)

FK Radnički – OFK Vršac 0:0   Šesti ovosezonski remi fudbaleri zrenjaninskog Radničkog ostvarili su u utakmici vanredno odigranog 8. kola Srpske lige – grupa Vojvodina, odigravši bez golova pred svojom publikom protiv veoma iskusne i kvalitetne ekipe Vršca.   U prvom poluvremenu gosti su konstantno napadali i vršili pritisak, stvorivši osam izglednih šansi, međutim, […]

Šesti ovosezonski remi Radničkog, utakmica prošla bez golova (Foto)

FK RadničkiOFK Vršac 0:0

Šesti ovosezonski remi fudbaleri zrenjaninskog Radničkog ostvarili su u utakmici vanredno odigranog 8. kola Srpske lige – grupa Vojvodina, odigravši bez golova pred svojom publikom protiv veoma iskusne i kvalitetne ekipe Vršca.

U prvom poluvremenu gosti su konstantno napadali i vršili pritisak, stvorivši osam izglednih šansi, međutim, čvrsta odbrana izabranika Predraga Kandića odolela je svim napadima Vrščana.

S tri izmene početkom drugog poluvremena, domaći preuzimaju inicijativu, međutim, do kraja meča mreže na obe strane su ostale netaknute.

Nakon kompletiranih devet kola, Radnički zauzima peto mesto na tabeli sa osvojenih 15 bodova, a već u subotu crveno – crni su ponovo domaćini, ovog puta ekipi Mladosti iz Bačkog Jarka, u okviru 10. kola.