• SAS za vikend poklekao u grotlu beogradske „Šumice“

KMF Konjarnik – KMF SAS 5:4 ( poluvreme 3:2 )   Zrenjaninski SAS porazom je okončao utakmicu 15. kola Druge futsal lige. Od Zrenjaninaca je na gostovanju u prestonici bila bolja ekipa KMF Konjarnik, koja je slavila rezultatom 5:4.   Pročitajte još: Botoš slavi osvajanje Kupa Fudbalskog saveza Zrenjanina! (Foto)   Pogotke za domaću ekipu […]

SAS za vikend poklekao u grotlu beogradske „Šumice“

KMF Konjarnik – KMF SAS 5:4 ( poluvreme 3:2 )

Zrenjaninski SAS porazom je okončao utakmicu 15. kola Druge futsal lige. Od Zrenjaninaca je na gostovanju u prestonici bila bolja ekipa KMF Konjarnik, koja je slavila rezultatom 5:4.

Pogotke za domaću ekipu postigli su trostruki strelac Miloš Ljujić u 6. 8. i 36. minutu i Drago Šljukić u 15. i 21. minutu susreta, dok su za SAS golove dali Ivan Vukoje u 2, Velimir Ratković u 14. (autogol), Slađan Novković u 31. i Dušan Radenković u 40. minutu meča.

Nakon ovog kola, Zrenjaninci su zadržali osmu poziciju na tabeli sa ukupno sakupljenih 19 bodova.