• Rukometaši zrenjaninskog Proletera upisali nove bodove na gostovanju

RK Loznica – RK Proleter 25:27 (poluvreme 11:13)   Rukometaši zrenjaninskog Proletera upisali su nove bodove na gostovanju, savladavši u okviru 19. kola Loznicu rezultatom 27:25.   Predvođeni novim trenerom, vrsnim rukometnim stručnjakom Ljubomirom Obradovićem, crveno – beli su odigrali veoma kvalitetan meč. Utakmica je prelomljena u poslednjim minutima prvog poluvremena.   Naime, nakon nerešenih […]

Rukometaši zrenjaninskog Proletera upisali nove bodove na gostovanju

RK Loznica – RK Proleter 25:27 (poluvreme 11:13)

Rukometaši zrenjaninskog Proletera upisali su nove bodove na gostovanju, savladavši u okviru 19. kola Loznicu rezultatom 27:25.

Predvođeni novim trenerom, vrsnim rukometnim stručnjakom Ljubomirom Obradovićem, crveno – beli su odigrali veoma kvalitetan meč. Utakmica je prelomljena u poslednjim minutima prvog poluvremena.

Naime, nakon nerešenih 10:10 u 23. minutu, Zrenjaninci serijom 3:0 stiču prednost koja je, kako se ispostavilo, bila nedostižna za domaću ekipu do kraja susreta.

Najefikasniji u redovima Proletera bio je ponovo Momir Rnić, koji je na svoj konto upisao sedam pogodaka. Mrežu Lozničana su po pet puta zatresli Saša Terzić i Slobodan Dimitrić.

Nakon ovog kola, Zrenjaninci su zadržali lidersku poziciju Super B rukometne lige, grupa Sever – Centar sa 30 sakupljenih bodova, bodom više od drugoplasiranog Vrbas Petrola.

U narednom, 20. kolu, očekuje nas rukometna poslastica, jer će 4. maja ekipa Proletera u Kristalnoj dvorani dočekati trećeplasiranu ekipu Lavovi iz Bačke Palanke.