• RADNIČKI PORAŽEN U BAČKOM JARKU

FK Mladost – FK Radnički 2:0 ( poluvreme 1:0 )   Fudbaleri zrenjaninskog Radničkog poraženi su na gostovanju u Bačkom Jarku od ekipe Mladosti rezultatom 2:0 u okviru 27. kola Srpske lige grupa Vojvodina.   Neubedljiva igra Zrenjaninaca rezultirala je šestim ovosezonskim porazom, te su nakon ovog kola izabranici Predraga Kandića pali na osmo mesto […]

RADNIČKI PORAŽEN U BAČKOM JARKU

FK Mladost – FK Radnički 2:0 ( poluvreme 1:0 )

Fudbaleri zrenjaninskog Radničkog poraženi su na gostovanju u Bačkom Jarku od ekipe Mladosti rezultatom 2:0 u okviru 27. kola Srpske lige grupa Vojvodina.

Neubedljiva igra Zrenjaninaca rezultirala je šestim ovosezonskim porazom, te su nakon ovog kola izabranici Predraga Kandića pali na osmo mesto na tabeli tekućeg šampionata.

Strelac oba gola za domaće bio je Boško Papović, koji je mrežu crveno-crnih zatresao u 35. i 85. minutu.

U narednom kolu, na stadionu kraj Skrobare, ekipa Radničkog će u subotu 4. maja dočekati ČSK iz Čelareva.