• RADNIČKI PORAŽEN MINIMALNIM REZULTATOM (FOTO)

FK Radnički (Zrenjanin) – FK Bratstvo (Prigrevica) 0:1     Na stadionu kraj Skrobare, u subotu, 2. septembra, u okviru 3. kola Srpske lige – grupa Vojvodina, odigran je fudbalski susret između domaćeg Radničkog i FK Bratstvo iz Prigrevice.     U veoma čvrstoj i oštroj igri, u toku prvog poluvremena viđene su po dve […]

RADNIČKI PORAŽEN MINIMALNIM REZULTATOM (FOTO)

FK Radnički (Zrenjanin) – FK Bratstvo (Prigrevica) 0:1

radnički

Na stadionu kraj Skrobare, u subotu, 2. septembra, u okviru 3. kola Srpske lige – grupa Vojvodina, odigran je fudbalski susret između domaćeg Radničkog i FK Bratstvo iz Prigrevice.

U veoma čvrstoj i oštroj igri, u toku prvog poluvremena viđene su po dve šanse na obe strane, ali se prvih 45 minuta završilo najnepopularnijim rezultatom 0:0.

Drugo poluvreme započinje u istom tempu. Međutim, u 52. minutu igre, nakon greške igrača domaćih Rudana, igrač gostiju Stamenković, sa 2 metra šalje loptu u gol i dovodi ekipu iz Prigrevice u vođstvo. Do kraja utakmice, tempo igre polako opada, a iskusna ekipa Bratstva privodi utakmicu kraju, i odnosi ceo plen.

U narednom, 4. kolu, ekipa Radničkog ponovo igra kao domaćin, i 9. septembra će ugostiti tim Omladinca iz Novih Banovaca.