• PROLETER NASTUPIO SA 63 TAKMIČARA I OSVOJIO 55 MEDALJA

ZRENJANIN – Na Prvenstvu Vojvodine za pionire i Otvorenom prvenstvu Vojvodine za kadete, juniore i seniore, koje je održano u Zrenjaninu, Plivački klub Proleter nastupio je sa 63 takmičara. Oni su osvojili ukupno 55 medalja.     Pioniri su ekipno zauzeli drugo, a kadeti i juniori treće mesto. Treneri ekipe su bili Radišić, Lenđer i […]

PROLETER NASTUPIO SA 63 TAKMIČARA I OSVOJIO 55 MEDALJA

ZRENJANIN – Na Prvenstvu Vojvodine za pionire i Otvorenom prvenstvu Vojvodine za kadete, juniore i seniore, koje je održano u Zrenjaninu, Plivački klub Proleter nastupio je sa 63 takmičara. Oni su osvojili ukupno 55 medalja.

Plivački klub Proleter Zrenjanin

Pioniri su ekipno zauzeli drugo, a kadeti i juniori treće mesto. Treneri ekipe su bili Radišić, Lenđer i Jocić.

U kategoriji pionira zlato su uzeli Vuk Šuvački i devojčice 4×50 metara mešovito.

Srebrne medalje osvojili su Justin Cvetkov, Vuk Šuvački i devojčice 4×50 metara slobodno.

Bronzane medalje osvojili su Ana Marić i Dunja Eremić (dve).

U kategoriji kadeta, juniora i seniora, zlatne medalje osvojili su Bogdan Kovačević (tri), Nikola Marić, Ivan Lenđer, Atila Sera,Vladimir Petraš, Danica Cvetković, Kristina Pager, Enja Katnić i Anđela Stevanov.

Srebrne medalje osvojili su Nemanja Marić (tri), Marko Vujin (dve), Nikola Aćin, Nikola Marić, Ivan Lenđer, Vladimir Petraš (tri), muški 4×100 metara slobodno 15-18 godina, muški 4×100 metara 13-14 godina kadeti, muški 4×50 metara 13-14 godina kadeti, Anđela Stevanov, Danica Cvetković (dve) i Enja Katnić (dve).

Bronzane medalje osvojili su Marko Vujin, Nikola Aćin (dve), Bogdan Kovčević, Ognjen Kovačević, Nikola Marić, Marko Vujin, Vladimir Petraš, Anđela Stevanov (dve), Danica Cvetković, Lara Lilić, Kristina Pager, Enja Katnić, žene 4×100 metara slobodno 14-17 godina, žene 4×100 metara slobodno 12-13 godina kadeti i žene 4×50 metara mešovito 14 – 17 godina.