• Pobeda Radničkog nad ekipom Mladosti minimalnim rezultatom (Foto)

FK Radnički – FK Mladost (Bački Jarak) 1:0 (poluvreme 0:0)   Fudbaleri zrenjaninskog Radničkog ostvarili su novu pobedu pred svojom publikom, ovog puta minimalnim rezultatom 1:0 nad solidnom ekipom Mladosti iz Bačkog Jarka.   U prvom poluvremenu viđena je nezanimljiva utakmica, u kojoj su obe ekipe mnogo grešile, a igra se uglavnom odvijala na sredini […]

Pobeda Radničkog nad ekipom Mladosti minimalnim rezultatom (Foto)

FK RadničkiFK Mladost (Bački Jarak) 1:0 (poluvreme 0:0)

Fudbaleri zrenjaninskog Radničkog ostvarili su novu pobedu pred svojom publikom, ovog puta minimalnim rezultatom 1:0 nad solidnom ekipom Mladosti iz Bačkog Jarka.

U prvom poluvremenu viđena je nezanimljiva utakmica, u kojoj su obe ekipe mnogo grešile, a igra se uglavnom odvijala na sredini terena.

Drugo poluvreme donosi nešto borbeniji susret i stvaranje više šansi, pogotovo pred golom gostiju, a jedna takva rezultirala je i autogolom Todorovića u 51. minutu, te je na taj način i rešen ovaj meč.

U narednom kolu, već u sredu, izabranici Predraga Kandića gostuju u Čelarevu.