• POBEDA NI U JEDNOM TRENUTKU NIJE DOLAZILA U PITANJE (FOTO)

RK Proleter – RK Sinđelić (Beograd) 28:19 (poluvreme 15:8)   Utakmicom u zrenjaninskoj Kristalnoj dvorani između Proletera i Sinđelića, u petak, 9. marta, otpočelo je 14. kolo Super B rukometne lige. Favorizovana domaća ekipa od samog starta utakmice je preuzela inicijativu, tako da pobeda izabranika Zoltana Ivanice ni u jednom trenutku nije dolazila u pitanje. […]

POBEDA NI U JEDNOM TRENUTKU NIJE DOLAZILA U PITANJE (FOTO)

RK ProleterRK Sinđelić (Beograd) 28:19 (poluvreme 15:8)

RK Proleter

Oko 200 ljubitelja rukometa imalo je priliku da uživa u lepršavoj igri crveno-belih, a sjajne odbrane Marka Gaćinovića mnogo puta su podizale na noge objektivnu zrenjaninsku publiku.

rukomet

Maksimalna prednost rukometaša Proletera viđena je u 42. minutu, kada je bilo čitavih 13 golova razlike. Najefikasniji među Zrenjanincima bio je Saša Terzić, sa 7 pogodaka, dok ga je u stopu pratio Aleksa Gaćinović, koji je mrežu gostiju zatresao 6 puta.

RK Proleter Zrenjanin

U narednom, 15. kolu, ekipa Proletera je slobodna, a nakon toga sledi gostovanje veoma neugodnoj i iskusnoj ekipi Mačve iz Bogatića.