• Plivači “Proletera” ekipni prvaci “Mladosti 2018.”

U Zrenjaninu je za vikend održan tradicionalni plivački miting “Mladost 2018.” na kojem je učestvovalo 340 takmičara.   Ekipa “Proletera” je nastupila sa 89 takmičara koji su osvojili 91 medalju, od toga čak 41 zlatnu.   Marko Vujin, Bogdan Kovačević, Vuk Šuvački, Justin Cvetkov, Danilo Kepić, Lena Stoiljkovski i Sara Vojnov su proglašeni za najbolje […]

Plivači “Proletera” ekipni prvaci “Mladosti 2018.”

U Zrenjaninu je za vikend održan tradicionalni plivački miting “Mladost 2018.” na kojem je učestvovalo 340 takmičara.

Ekipa “Proletera” je nastupila sa 89 takmičara koji su osvojili 91 medalju, od toga čak 41 zlatnu.

Marko Vujin, Bogdan Kovačević, Vuk Šuvački, Justin Cvetkov, Danilo Kepić, Lena Stoiljkovski i Sara Vojnov su proglašeni za najbolje plivače po kategorijama. Memorijalnu trku “Miloš Najdanovski” na 100 metara prsno muški u B kategoriji je osvojio Bogdan Kovačević.

Proleter

Ekipni pobednik takmičenja je Plivački klub “Proleter”.

Treneri ekipe su bili Jocić, Radišić, Lenđer i Gogić.

Proleter

Zlatne medalje osvojili su: Marko Vujin,četiri, Bogdan Kovačević,tri, Danilo Kovačević, dve, Justin Cvetkov,četiri, Danilo Kepić,tri, Đorđe Čarnić, Vuk Šuvački, tri, Nikola Marić, Ognjen Kovačević, dve, Balaž Kadar, dečaci 4×100 metara mešovito.

Kod devojčica, zlatne medalje osvojili su Lena Stoiljkovski,dve, Sara Vojnov,tri, Marija Cabadaj, dve,Lara Lilić,dve, Ana Gancov, Enja Katnić,dve, devojčice 4×50 metara mešovito i 4×100 mešovito.

Srebrne medalje osvojili su Nikola Marić,tri, Dino Doroslovački, Danilo Kepić,Đorđe Čarnić,dve, Mateja Janković,dve, Bogdan Kovačević, Marko Krecev, Dušan Jović, Luka Miladić, dečaci 4×50 metara mešovito.

Kod devojčica, srebrne medalje osvojile su Jovana Meljanac, Marija Cabadaj, Enja Katnić, Anđela Stevanov, Ana Marić, Nevena Petraš, tri, Lena Stoiljkovski,dve, Milica Cvetkov, Viktorija Trankulov, devojčice 4×100 metara mešovito.

Bronzane medalje osvojili su Dušan Jović, Dino Doroslovački, Pavle Stojanov,dve, Luka Miladić, Dimitrije Petrović, Srđan Štrbac,Aleksandar Lilić, Sera Atila, dve, Enja Katnić, Mila Burnjaković, Nevena Petraš, Jovana Meljanac,dve, Lara Lilić, Milica Cvetkov, dve,Anđela Stevanov, Anja Sarić, Ana Marić, Tamara Vlatković i Marija Cabadaj.