Sport

PAD KONCENTRACIJE DOVEO DO PORAZA FUDBALERKI RADNIČKOG

fudbal- radnički

ZRENJANIN – U drugoj utakmici prolećnog dela prvenstva Druge savezne fudbalske lige, fudbalerke ŽFK „Radnički 1919“ izgubile su na domaćem terenu od ekipe „Metalmanija“ iz Kanjiže rezultatom 2:3.

U prvom poluvremenu, Zrenjaninke su vodile 2:0, ali su protivnice iskoristile pad koncentracije i za kratko vreme postigle 2 gola i izjednačile rezultat.

U drugom poluvremenu ređale su se šanse i na jednoj i na drugoj strani, ali gošće su imale više sreće, postigle treći gol i slavile. Prikazana je veoma dobra igra obe ekipe, kao i borbenost domaće ekipe.

Golove za „Radnički 1919“ postigla je Božana Božić.

U sledećem kolu, „Radnički 1919“ gostuje u Žablju, gde ih dočekuje domaća ekipa ŽFK „Bačka“.