• Novi prvoligaš iz Bečeja bio ubedljiv protiv Radničkog

Radnički (Zrenjanin) – Bečej 1918 0:3 (0:1)   Strelci: Kovačević u 36 i 68. i Rahić u 52. minutu   RADNIČKI: Đurić, Milin, Runjevac, Bjelica, Kiš, Zakić, Radosavljević, Malek, Krstinić, Matić, Milivojev. Igrali su još: Vasić, A. Petrov, Šemić, Kujundžić, Bojanić, V. Petrov, Blažić, Rankov, Aćimov, Vuković – Lisičić, Kondić.   BEČEJ 1918: Radović, Vorgučin, […]

Novi prvoligaš iz Bečeja bio ubedljiv protiv Radničkog

Radnički (Zrenjanin)Bečej 1918 0:3 (0:1)

Strelci: Kovačević u 36 i 68. i Rahić u 52. minutu

RADNIČKI: Đurić, Milin, Runjevac, Bjelica, Kiš, Zakić, Radosavljević, Malek, Krstinić, Matić, Milivojev. Igrali su još: Vasić, A. Petrov, Šemić, Kujundžić, Bojanić, V. Petrov, Blažić, Rankov, Aćimov, Vuković – Lisičić, Kondić.

BEČEJ 1918: Radović, Vorgučin, Stanojev, Radić, Sekulić, Tomčić, Grujić, Rahić, Dražić, Cvijić, Kovačević. Igrali su još: Lazić, Mandić.

Na stadionu pored Skrobare domaćini su zabeležili poraz od novog prvoligaša iz Bečeja. Već u prvim minutama utakmice gosti su imali šansu preko šuta Rahića, ali je lopta završila blizu okvira gola. Do prednosti Bečejci su došli u 36. minutu, pogotkom Mladena Kovačevića.

Gostujući fudbaleri su u toku drugog poluvremena, brzopotezno, udvostručili prednost, a ovog puta u strelce se upisao Rahić, i to u 52. minutu. Strelac prvog kola, Kovačević, stavio je tačku na meč još jednim pogotkom, u 68. minutu, kada je iz kaznenog prostora, iskosa, zakucao loptu pod prečku.