• Nova sezona u Karate klubu Zrenjanin krenula dosta uspešno

Nova sezona u Karate klubu Zrenjanin krenula je dosta uspešno. Proteklog vikenda održana su dva takmičenja – međunarodni turnir u Rijeci i školsko prvenstvo Vojvodine u Inđiji.   U Inđiji je odlična bila Marina Oro, koja je osvojila zlatnu medalju u kategoriji VII-VIII razred -49 kg.   U istoj kategoriji Jelena Radosavljević je osvojila bronzu. […]

Nova sezona u Karate klubu Zrenjanin krenula dosta uspešno

Nova sezona u Karate klubu Zrenjanin krenula je dosta uspešno. Proteklog vikenda održana su dva takmičenja – međunarodni turnir u Rijeci i školsko prvenstvo Vojvodine u Inđiji.

U Inđiji je odlična bila Marina Oro, koja je osvojila zlatnu medalju u kategoriji VII-VIII razred -49 kg.

U istoj kategoriji Jelena Radosavljević je osvojila bronzu.

Bronzane medalje su osvojili i Veljko Kerčov u kategoriji V-VI razred -40 kg, Vuk Prica u kategoriji VII-VIII razred +50 kg i Marko Rakić u kategoriji I-II razred -63 kg.

A u Rijeci čak tri peta mesta. Đorđe Salapura i Anja Milovanović su u svojim kategorijama izgubili u borbama za medalju, ali su pokazali visok nivo forme.