• NA KUPU PANČEVA PLIVAČI PROLETERA OSVOJILI 16 MEDALJA

PANČEVO – Plivački klub Proleter u subotu, 18. novembra, učestvovao je na međunarodnom plivačkom takmičenju „Kup Pančeva 2017“. Na takmičenju je učestvovalo preko 300 takmičara.     Plivači Proletera su osvojili 16 medalja, a Lena Stoiljkovski je proglašena za najbolju plivačicu u kategoriji. Trener ekipe je bio Milorad Radišić.   Prvo mesto osvojili su Anđela […]

NA KUPU PANČEVA PLIVAČI PROLETERA OSVOJILI 16 MEDALJA

PANČEVO – Plivački klub Proleter u subotu, 18. novembra, učestvovao je na međunarodnom plivačkom takmičenju „Kup Pančeva 2017“. Na takmičenju je učestvovalo preko 300 takmičara.

Plivači Proletera su osvojili 16 medalja, a Lena Stoiljkovski je proglašena za najbolju plivačicu u kategoriji. Trener ekipe je bio Milorad Radišić.

Prvo mesto osvojili su Anđela Stevanov na 100 kraul, Lena Stoiljkovski na 100 kraul, Vuk Šuvački na 100 leđno, a Lara Lilić osvojila je prva mesta u trkama na 100 leđno, 100 mešovito i 100 delfin.

Lara Lilić osvojila je drugo mesto na 100 metara kraul, Ognjen Kovačević na 100 leđno, a Lena Stoiljkovski na 100 leđno i 100 mešovito.

Anđela Stevanov osvojila je treće mesto na 100 metara leđno i 100 mešovito, Vuk Šuvački na 100 prsno, 100 metara mešovito i 100 metara kraul, a Ognjen Kovačević na 100 metara mešovito.