• MARINA TREĆA NA BALKANU

Na 21. Balkanskom prvenstvu u karateu

BEOGRAD – Na 21. Balkanskom prvenstvu u karateu za decu, koje je održano od 27. do 29. maja 2016. godine u Beogradu u Hali sporova “Ranko Žeravica” takmičari reprezentacije Srbije osvojili su u generalnom plasmanu treće mesto, iza Turske i Bosne i Hercegovine. Reprezentativci su ukupno osvojili  šest zlatnih, šest srebrnih i petnaest bronzanih medalja.

marina oro
    Marina Oro

Marina Oro, takmičarka Karate kluba “Zrenjanin”  osvojila je treće mesto na ovom šampionatu. U prvom kolu pobedila je takmičarku iz Hrvatske 2-0, a zatim u drugom  kolu takmičarku iz Bosne 3-0. U polufinalu, Marina je izgubila od takmičarke iz Turske 0-3, ali je u meču za bronzanu medalju pobedila drugaricu iz reprezentacije , rezultatom 6-0.