• Lena Stoiljkovski proglašena za najbolju plivačicu na takmičenju u Pančevu

U Pančevu je 24. novembra održan Međunarodni plivački miting „Kup Pančeva 2018“, na kojem je učestvovalo 480 takmičara.   Plivački klub Proleter je nastupio sa 17 takmičara, koji su osvojili 12 medalja. Lena Stoiljkovski je proglašena za najbolju plivačicu na takmičenju u svojoj kategoriji.   Trener ekipe je bio Milorad Radišić.   Zlatne medalje osvojili […]

Lena Stoiljkovski proglašena za najbolju plivačicu na takmičenju u Pančevu

U Pančevu je 24. novembra održan Međunarodni plivački miting „Kup Pančeva 2018“, na kojem je učestvovalo 480 takmičara.

Plivački klub Proleter je nastupio sa 17 takmičara, koji su osvojili 12 medalja. Lena Stoiljkovski je proglašena za najbolju plivačicu na takmičenju u svojoj kategoriji.

Trener ekipe je bio Milorad Radišić.

Zlatne medalje osvojili su Ognjen Kovačević, Vuk Šuvački, Lena Stoiljkovski (dve) i Anđela Stevanov.

Srebro je pripalo Vuku Šuvačkom i Anđeli Stevanov (dva), a bronzane medalje osvojili su Ognjen Kovačević, Lara Lilić (dve) i Lena Stoiljkovski.