• KARATISTIMA DVE BRONZE SA ZLATNOG POJASA ČAČKA

ČAČAK – Prošlog vikenda je održan tradicinalni turnir „Zlatni pojas Čačka“, na kojem je učestvovalo preko 800 takmičara iz 17 zemalja, u konkunciji kadeta, juniora, mlađih seniora i seniora.     Ovaj kvalitetan turnir je poslužio kao odlična provera pred seniorsko prvenstvo Srbije koje se održava narednog vikenda.   Karate klub Zrenjanin je nastupio sa […]

KARATISTIMA DVE BRONZE SA ZLATNOG POJASA ČAČKA

ČAČAK – Prošlog vikenda je održan tradicinalni turnir „Zlatni pojas Čačka“, na kojem je učestvovalo preko 800 takmičara iz 17 zemalja, u konkunciji kadeta, juniora, mlađih seniora i seniora.

Ovaj kvalitetan turnir je poslužio kao odlična provera pred seniorsko prvenstvo Srbije koje se održava narednog vikenda.

Karate klub Zrenjanin je nastupio sa 3 takmičara koji su osvojili dve bronzane medalje.

Na svom prvom takmičenju u konkurenciji juniorki, Anja Milovanović je u kategoriji -59 kg osvojila bronzanu medalju.

Đorđe Salapura je u konkurenciji seniora, u kategoriji -75 kg, takođe osvojio bronzu, pokazavši solidnu formu pred državno prvenstvo.

Aleksandra Vujasinović ovog puta nije došla do medalje.