• Gradski fudbalski derbi pionira pripao ekipi Mladost Sporto

Fudbalska derbi utakmica pionira u Vojvođanskoj grupi Istok, između ekipe Mladost Sporto i ekipe Radničkog iz Zrenjanina, odigrana je juče, 22.septembra.   Utakmica je završena rezultatom 4:2 u korist kluba Mladost Sporto.   Domaći tim prvi je došao u vođstvo, ali su prvo poluvreme dobili gosti, ekipa Radničkog, rezultatom 2:1.     U drugom delu […]

Gradski fudbalski derbi pionira pripao ekipi Mladost Sporto

Fudbalska derbi utakmica pionira u Vojvođanskoj grupi Istok, između ekipe Mladost Sporto i ekipe Radničkog iz Zrenjanina, odigrana je juče, 22.septembra.

Utakmica je završena rezultatom 4:2 u korist kluba Mladost Sporto.

Domaći tim prvi je došao u vođstvo, ali su prvo poluvreme dobili gosti, ekipa Radničkog, rezultatom 2:1.

U drugom delu domaćini su bili bolji, odigrali su u visokom ritmu, preuzeli kontrolu u svim segmentima igre i postigli tri efektan gola, za konačni rezultat 4:2.