• Fudbaleri Radničkog upisali sva tri boda na startu šampionata (Foto)

FK Radnički (Zrenjanin) – FK Crvena zvezda (Novi Sad) 1:0   Fudbaleri zrenjaninskog Radničkog upisali su sva tri boda na startu šampionata, savladavši Crvenu zvezdu iz Novog Sada minimalnim rezultatom 1:0.     Tokom prvog poluvremena Zrenjaninci su stvorili nekoliko povoljnih šansi, međutim, realizacija je izostajala u odsudnim momentima.     Početkom drugog poluvremena, nakon […]

Fudbaleri Radničkog upisali sva tri boda na startu šampionata (Foto)

FK Radnički (Zrenjanin) – FK Crvena zvezda (Novi Sad) 1:0

Fudbaleri zrenjaninskog Radničkog upisali su sva tri boda na startu šampionata, savladavši Crvenu zvezdu iz Novog Sada minimalnim rezultatom 1:0.

FK Radnički - FK Crvena zvezda

Tokom prvog poluvremena Zrenjaninci su stvorili nekoliko povoljnih šansi, međutim, realizacija je izostajala u odsudnim momentima.

Početkom drugog poluvremena, nakon opasne igre u kaznenom prostoru jednog od gostujućih igrača, dosuđen je penal za crveno – crne sa Skrobare, međutim, Milivojev ne uspeva da realizuje kazneni udarac.

U 63. minutu, nakon faula na samoj liniji kaznenog prostora, Miloš Zakić fantastičnim udarcem u kontra ugao, donosi vođstvo od 1:0 iz slobodnog udarca, što se, na kraju ispostavilo, kao i konačan rezultat meča.