• DVE MEDALJE ZA ZRENJANINSKU GIMNAZIJU NA ŠKOLSKOM PRVENSTVU

PANČEVO – U organizaciji Saveza za školski sport i Karate federacije Srbije, u Pančevu je održano Školsko prvenstvo Srbije. Karatisti Zrenjanina su na ovom takmičenju učestvovali sa 6 takmičara, predstavljajući svoje škole, a najbolje rezultate su ostvarili učenici Zrenjaninske gimnazije Đorđe Salapura, koji je u konkurenciji III – IV razred u kategoriji -76 kg osvojio […]

DVE MEDALJE ZA ZRENJANINSKU GIMNAZIJU NA ŠKOLSKOM PRVENSTVU

PANČEVO – U organizaciji Saveza za školski sport i Karate federacije Srbije, u Pančevu je održano Školsko prvenstvo Srbije.

Karatisti Zrenjanina su na ovom takmičenju učestvovali sa 6 takmičara, predstavljajući svoje škole, a najbolje rezultate su ostvarili učenici Zrenjaninske gimnazije Đorđe Salapura, koji je u konkurenciji III – IV razred u kategoriji -76 kg osvojio zlatnu medalju, i Aleksandra Vujasinović, koja je u konkurenciji III – IV razred u kategoriji -53 kg osvojila srebrnu medalju.