• Biljana Vukov briljirala na Đurđevdanskoj regati

Na Adi Ciganliji je za vikend održana Đurđevdanska regata i prvo kolo kajak lige Beograda. Na ovom takmičenju je učestvovalo 22 kluba iz Srbije, Grčke, Kipra i Turske.     Na regati se takmičilo i 8 kajakaša “Begeja”, koji su osvojili 4 medalje: zlatnu,dve srebrne i jednu bronzanu.   Sve trke su veslane na 500 […]

Biljana Vukov briljirala na Đurđevdanskoj regati

Na Adi Ciganliji je za vikend održana Đurđevdanska regata i prvo kolo kajak lige Beograda. Na ovom takmičenju je učestvovalo 22 kluba iz Srbije, Grčke, Kipra i Turske.

Đurđevdanska regata

Na regati se takmičilo i 8 kajakaša “Begeja”, koji su osvojili 4 medalje: zlatnu,dve srebrne i jednu bronzanu.

Sve trke su veslane na 500 metara, a u kategoriji dečaka MK-1 2005.  godište učestvovali su Matija Bajkučin koji je osvojio 8. mesto i Deak Levente 11. mesto.

Kod devojčica u MK-1 2006.  godište,  Bojana Kojčić osvojila je 8. mesto.

U kategoriji pionira u trci K-1 Vilmoš Kopi osvojio je 5. mesto, u K-2 sa Nikolom Tatalovićem 6. mesto i u K-4 sa Deak Leventeom i Matijom Bajkučinom,  bronzanu medalju.

Kod pionirki u K-1 Beatrix Orban osvojila je srebrnu medalju. Kod kadetkinja u K-1 Biljana Vukov osvojila je 5 mesto, dok je u K-2 sa Beatrix Orban osvojila zlatnu medalju. U kategoriji juniorki u

K-1 Klara Mezei osvojila je 6. mesto, dok je u K-2 sa Biljanom Vukov osvojila bronzanu medalju.