• BEGEJSKA REGATA OKUPILA VELIKI BROJ UČESNIKA (FOTO)

ZRENJANIN – Juče je na Begeju održana sedma „Begejska regata“ na kojoj je učestvovalo više od 200 takmičara u kategoriji mlađih pionira i pionira iz deset klubova iz Srbije. Takmičenje je organizovano u 23 trke.     Takmičari Kajak kluba „Begej“ osvojili su četiri zlatne, tri srebrne i četiri bronzane medalje. Najuspešnija u redovima „Begeja“ […]

BEGEJSKA REGATA OKUPILA VELIKI BROJ UČESNIKA (FOTO)

ZRENJANIN – Juče je na Begeju održana sedma „Begejska regata“ na kojoj je učestvovalo više od 200 takmičara u kategoriji mlađih pionira i pionira iz deset klubova iz Srbije. Takmičenje je organizovano u 23 trke.

regata

Takmičari Kajak kluba „Begej“ osvojili su četiri zlatne, tri srebrne i četiri bronzane medalje. Najuspešnija u redovima „Begeja“ bila je Beatrix Orban koja je osvojila čak pet medalja, i to tri zlatne, jednu srebrnu i jednu bronzanu.