• Banatski fudbalski derbi završen nerešenim rezultatom (Foto)

FK Radnički – FK Borac (Sakule) 1:1 (poluvreme 1:0)   Banatski fudbalski derbi, koji je u okviru Srpske lige – grupa Vojvodina, u subotu, 1. septembra, odigran na stadionu kraj Skrobare, a u kom su se sastale ekipe zrenjaninskog Radničkog i Borca iz Sakula, završen je nerešenim rezultatom 1:1.     Viđena je veoma čvrsta […]

Banatski fudbalski derbi završen nerešenim rezultatom (Foto)

FK RadničkiFK Borac (Sakule) 1:1 (poluvreme 1:0)

FK Radnički - FK Borac

Viđena je veoma čvrsta i borbena utakmica, sa po nekoliko izglednih šansi na obe strane.

Domaći su poveli već u 9. minutu. Nakon kornera koji je izveo Zakić, golman gostiju Opačić pravi grešku, a lopta dolazi do Nikole Krstinića koji sa samo par metara šalje loptu u mrežu.

Do izjednačenja Sakuljani dolaze u 79. minutu, kada rezervista Nikola Milanović pogađa nebranjeni deo mreže golmana Slobodana Đurića za konačnih 1:1.

Sa pet upisanih bodova, nakon ovog kola, fudbaleri Radničkog se nalaze na sedmom mestu na tabeli, dok je igračima Borca ovo bio tek prvi ovosezonski bod.

U narednom kolu, izabranici Predraga Kandića idu na megdan Omladincu u Novim Banovcima, a utakmica će biti odigrana u subotu, 8. septembra.