ŠINVOZ NUDI POSAO: Potrebni radnici na više pozicija, prijave su u toku
Ekonomija

Šinvoz

Šinvoz DOO, jedna od najstarijih fabrika u zrenjaninskom regionu, koja je, proširenjem kapaciteta i modernizacijom, postala okosnica razvoja zrenjaninske metalne industrije, raspisuje konkurs za poziciju:

ELEKTROTEHNIČAR AUTOMATIKE

Mesto rada: Zrenjanin

Osnovni zadaci:

Rad na dijagnostici i defektaži automatike na mašinama u pogonu

Poznavanje rada sa PLC controlerima

Poznavanje senzorike i relejne tehnike

Obučavanje operatera za rad na CNC mašinama

Uslovi:

IV,VI ,VII– stepen stručne spreme

Radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima 3 godine

Rad u Microsoft Office okruženju

Odgovornost i timski rad

Sposobnost za samostalni rad

Ozbiljna, vredna, savesna i odgovorna osoba

Nudimo:

Ugovor o radu na određeno vreme, sa mogućnošću produženja

Puno radno vreme, 8h dnevno, 40 sati nedeljno

Rad u zatvorenoj hali

Odlične radne uslove i stimulativnu zaradu

Kandidati koji su zainteresovani za ovu vrstu radnog angažovanja i ispunjavaju uslove konkursa svoje radne biografije mogu proslediti na e-mail adresu: smarjanovic@sinvoz.rs ili se prijaviti putem web sajta: http://sinvoz.rs/contact ili sledećeg linka: https://goo.gl/forms/y7ejpm25tSBODB1v1 ili poslati biografiju poštom na adresu: Šinvoz DOO (Služba ljudskih resursa), Beogradska bb, Zrenjanin.

Šinvoz

BRAVAR (više izvršilaca)

Opis posla:

Sečenje, savijanje, bušenje, brušenje limova, u fabrici

Krojenje limova po krojnim listama

Priprema materijala za CO2 zavarivanje

Montaža konstrukcija

Čišćenje i održavanje zaduženog alata i opreme

Profil kandidata:

Obrazovanje: KV / SSS mašinske struke

Poznavanje tehničkih crteža i njihovo čitanje

Poznavanje rada na priručnim alatima (bušilica, brusilica)

Poznavanje materijala (čelik, aluminijumski limovi, itd.)

Minimum 1 godina

Poželjno poznavanje engleskog jezika

Dobre motoričke sposobnosti (pokretnost, brzina i preciznost)

Disciplinovanost, ozbiljna, vredna, savesna i odgovorna osoba

Nudimo:

Kandidati koji su zainteresovani za ovu vrstu radnog angažovanja i ispunjavaju uslove konkursa svoje radne biografije mogu proslediti na e-mail adresu: smarjanovic@sinvoz.rs ili se prijaviti putem web sajta:  http://sinvoz.rs/contact ili sledećeg linka: https://goo.gl/forms/y7ejpm25tSBODB1v1 ili poslati biografiju poštom na adresu: Šinvoz DOO (Služba ljudskih resursa), Beogradska bb, Zrenjanin.

Šinvoz

ELEKTRIČAR (više izvršilaca)

Opis posla:

Poznavanje tehničke dokumentacije

Određivanje tehnologije rada u zavisnosti od potreba pojedinačnog radnog zadatka

Obavljanje zahtevnih radnih zadataka na popravci, održavanju i podešavanju elektro uređaja, sklopova i elemenata

Izvršavanje poslova u skladu sa propisanim dokumentima sistema kvaliteta

Poštovanje i primena mera vezanih za bezbednost i zdravlje na radu, propisane zakonskim i drugim propisima i opštim aktima poslodavca

III stepen stručne spreme elektro struke

1 god. radnog iskustva na odgovarajućim poslovima

Spremnost kako za timski, tako i za individualni rad

Spremnost za rad u dinamičnom okruženju

Spremnost za stalno učenje i usavršavanje

Nudimo:

Mogućnost zaposlenja na neodređeno vreme.

Dinamičnu radnu atmosferu zasnovanu na timskom radu

Rad u stabilnoj kompaniji koja se konstantno razvija

Kandidati koji su zainteresovani za ovu vrstu radnog angažovanja i ispunjavaju uslove konkursa svoje radne biografije mogu proslediti na e-mail adresu: smarjanovic@sinvoz.rs ili se prijaviti putem web sajta:  http://sinvoz.rs/contact ili putem linka: https://goo.gl/forms/ALLYqTJcKm0WQ8Jd2

Šinvoz

RADNIK TEHNIČKE KONTROLE

Opis radnog mesta:

Kontrola kvaliteta i rešavanje problema kvaliteta

Pridržavanje propisanih standarda, procedura i uputstava na radnom mestu

Kontrola i nadgledanje procesa proizvodnje i remonta

Obavljanje i drugih poslova po nalogu neposrednog rukovodioca

SSS/VS/VSS stručna sprema, IV, V, VI ili VII stepen mašinske  struke

Poznavanje i upotreba merila i uređaja za merenje mašinskih delova i sklopova

Poznavanje engleskog ili nemačkog  jezika

Poznavanje rada na računaru – paket MS Office

Spremnost na produženi rad i rad pod pritiskom

Visoka motivisanost u radu i visok stepen odgovornosti u izvršavanju radnih zadataka

Izražena sposobnost organizovanja više zaduženja istovremeno

Vozačka dozvola B kategorije je poželjna

Poželjno je da je radnik obučen za vizuelnu kontrolu i ispitivanje bez razaranja i da poseduje uverenje o tome

Mi nudimo:

Mogućnost napredovanja i zaposlenja na neodređeno vreme

Redovnu zaradu

Šinvoz

TEHNOLOG U OBLASTI MAŠINSTVA (1 izvršilac)

Opis posla:

Čitanje tehničke dokumentacije u elektronskom i štampanom obliku

Prećenje tehničkih standarda i propisa

Razrada tehnološke dokumentacije i definisanje normativa, nadzor montaže, nadzor finalnog ispitivanja proizvoda

Izrada tehnologija izrade delova po tehničkim crtežima (sečenje, savijanje, probijanje, mašinska obrada…)

Izrada tehničke dokumentacije – tehničko – tehnoloških karakteristika i uputstava

Unapređenje i optimizacija proizvodnih ciklusa

Rešavanje tehnoloških zastoja u procesu proizvodnje

Izrad kalkulacija na osnovu tehničke dokumentacije

Praćenje i kontrola ispravnosti rada u skladu sa tehnološkim propisima

Koordinacija rada sa ostalim službama u cilju obezbeđenja inputa za nesmetanu realizaciju tehnoloških procesa

VSS ili master iz oblasti mašinstva

Aktivno znanje engleskog jezika, poželjno znanje još jednog svetskog jezika

Obavezno napredno poznavanje AutoCAD, SolidWorks i MS Office programskog paketa.

Posedovanje vozačke dozvole B kategorije

Nudimo:

Mogućnost napredovanja i zaposlenja na neodređeno vreme.

Stimulativnu zaradu

Kandidati koji su zainteresovani za ovu vrstu radnog angažovanja i ispunjavaju uslove konkursa svoje radne biografije mogu proslediti na e-mail adresu: smarjanovic@sinvoz.rs ili se prijaviti putem web sajta:  http://sinvoz.rs/contact ili putem linka: https://goo.gl/forms/ALLYqTJcKm0WQ8Jd2

Kandidati koji se prijavljuju elektronskom poštom saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije, u smislu Zakona o zaštiti podataka o ličnosti.

Foto: Zoran Bogaroški

ZAVARIVAČ (više izvršilaca)

Rad na zavarivanju čeličnih i aluminijumskih konstrukcija – krovova za vozove (CO2/ MIG MAG)

Rad na visini do 1.5m

Rad sa brusilicama, bušilicama i ostalim elektro aparatima

Obezbeđena zaštitna oprema i detaljna uputstva za rad

Obrazovanje: KV zavarivač

Minimun 1 godine rada na zavarivanju MIG ili MAG postupkom

Sposobnost čitanja tehničkog crteža

Poželjno posedovanje sertifikata ili atesta za  MAG/MIG

Spremnost na dinamičan rad

Nudimo:

Ugovor o radu na određeno vreme, sa mogućnošću produženja na neodređeno, posle probnog rada od 3 meseca

Puno radno vreme, 8h dnevno, 40 sati nedeljno, plaćeni prekovremeni sati

Rad u zatvorenoj hali u 2 smene (06h – 14h i 14h – 22h)

Mogućnost usavršavanja u inostranstvu, plaćena obuka

Kandidati koji su zainteresovani za ovu vrstu radnog angažovanja i ispunjavaju uslove konkursa svoje radne biografije mogu proslediti na e-mail adresu: smarjanovic@sinvoz.rs ili se prijaviti putem web sajta: http://sinvoz.rs/contact ili sledećeg linka: https://goo.gl/forms/y7ejpm25tSBODB1v1