Društvo Vesti Zrenjanin

Objavljen spisak đaka i studenata koji su dobili gradske stipendije

stipendije
Foto: Pixabay

Grad Zrenjanin objavio je spisak đaka i studenata koji su dobili gradske stipednije.

 

Ove godine iz gradskog budžeta biće stipendirano 60 učenika i 69 studenata, odlučila je Komisija za finansijsku podršku učenicima i studentima sa teritorije grada Zrenjanina.

 

Na preliminarnu listu, nezadovoljni imaju pravo prigovora do 6. marta. Nakon isteka roka žalbe biće potpisani ugovori sa onima koji su stipendije dobili.

 

Mesečni iznos đačke stipendije je 5.400 dinara, a studentske 8.400 dinara. Razlika u odnosu na prethodnu godinu je što će Grad stipendije isplaćivati 10 meseci.

 

Do ove godine đaci i studenti su mogli da računaju na devet mesečnih stipendija.

 

Stipendije su odobrene sledećim UČENICIMA:

 

Р.б. Име и презиме Школа Разред
1. Бојана Ђурић ЕТШ “Јован Трајковић” у Зрењанину/МШ „Јосиф Маринковић“ IV/III
2. Дарко Спасић Медицинска школа у Зрењанину IV
3. Наталија Костић Зрењанинска гимназија у Зрењанину IV
4. Бојан Мијановић Електротехничка и грађевинска школа „Никола Тесла“ у Зрењанину III
5. Ивана Зубац Медицинска школа у Зрењанину III
6. Ања Албуљ Шијан Музичка школа „Јосиф Маринковић“ у Зрењанину III
7. Урош Дерикрава Музичка школа „Јосиф Маринковић“ у Зрењанину III
8. Виктор Раду Зрењанинска гимназија/МШ „Јосиф Маринковић“ у Зрењанину III/III
9. Теодора Шиклошић Зрењанинска гимназија у Зрењанину III
10. Ања Миловановић Зрењанинска гимназија у Зрењанину III
11. Адријана Ђермановић Економско-трговинска школа „Јован Трајковић“ у Зрењанину III
12. Ана Филипов Гимназија “Јован Јовановић Змај” у Новом Саду III
13. Милица Спаић Музичка школа „Јосиф Маринковић“ у Зрењанину III
14. Михаило Младеновић Музичка школа „Јосиф Маринковић“ у Зрењанину III
15. Милош Шакић Музичка школа „Јосиф Маринковић“ у Зрењанину III
16. Јована Путић Зрењанинска гимназија у Зрењанину III
17. Марија Алексић Музичка школа „Јосиф Маринковић“ у Зрењанину III
18. Селена Милутин Зрењанинска гимназија у Зрењанину III
19. Сара Јошавац Медицинска школа у Зрењанину III
20. Софија Радовановић Зрењанинска гимназија у Зрењанину III
21. Данило Ћирић Музичка школа „Јосиф Маринковић“ у Зрењанину III
22. Николина Пјевач Медицинска школа у Зрењанину III
23. Јелена Стојановић Економско-трговинска школа „Јован Трајковић“ у Зрењанину III
24. Христина Агоштон Музичка школа „Јосиф Маринковић“ у Зрењанину III
25. Вук Ђермановић Електротехничка и грађевинска школа „Никола Тесла“ у Зрењанину III
26. Душан Гладић Зрењанинска гимназија у Зрењанину II
27. Филип Ћурић Зрењанинска гимназија у Зрењанину II
28. Лазар Дошеновић ХПТШ „Урош Предић“ у Зрењанину II
29. Мила Бибин Музичка школа „Јосиф Маринковић“ у Зрењанину II
30. Растко Маринковић Музичка школа „Јосиф Маринковић“ у Зрењанину II
31. Марија Нинковић Зрењанинска гимназија у Зрењанину II
32. Ивана Сакач Музичка школа „Јосиф Маринковић“ у Зрењанину II
33. Лара Маленић Музичка школа „Јосиф Маринковић“ у Зрењанину II
34. Сенка Даруши Зрењанинска гимназија у Зрењанину II
35. Давор Живковић Електротехничка и грађевинска школа „Никола Тесла“ у Зрењанину II
36. Павле Барачков Електротехничка и грађевинска школа „Никола Тесла“ у Зрењанину II
37. Марко Мијовић Електротехничка и грађевинска школа „Никола Тесла“ у Зрењанину II
38. Маја Обрадовић Зрењанинска гимназија у Зрењанину II
39. Александар Бибић Електротехничка и грађевинска школа „Никола Тесла“ у Зрењанину II
40. Александра Дамјанац Зрењанинска гимназија у Зрењанину II
41. Милица Вуков Зрењанинска гимназија у Зрењанину I
42. Лара Тиринг Медицинска школа у Зрењанину I
43. Лука Новаковић Зрењанинска гимназија у Зрењанину I
44. Марко Петровић Зрењанинска гимназија у Зрењанину I
45. Нађа Марков Зрењанинска гимназија у Зрењанину I
46. Александар Гађански Математичка гимназија у Београду I
47. Никола Игњатов Зрењанинска гимназија у Зрењанину I
48. Вук Вујчин Зрењанинска гимназија у Зрењанину I
49. Лука Радаковић Зрењанинска гимназија у Зрењанину I
50. Лука Станаћев Зрењанинска гимназија у Зрењанину I
51. Јелена Радованчев Медицинска школа у Зрењанину I
52. Милош Вицо Економска школа „Нада Димић“ у Земуну I
53. Миона Грујић Зрењанинска гимназија у Зрењанину I
54. Ђорђе Крстић Електротехничка и грађевинска школа „Никола Тесла“ у Зрењанину I
55. Никола Момирски Зрењанинска гимназија у Зрењанину I
56. Ана Милисављевић Музичка школа „Јосиф Маринковић“ у Зрењанину I
57. Анђела Пјевач Економско-трговинска школа „Јован Трајковић“ у Зрењанину I
58. Мирко Мержан Техничка школа у Зрењанину I
59. Манојло Новаковић Зрењанинска гимназија у Зрењанину I
60. Милан Бибић Електротехничка и грађевинска школа „Никола Тесла“ у Зрењанину I

 

Stipendije su odobrene sledećim STUDENTIMA:

 

Р. б. Име и презиме Високошколска установа Степен

студија

Година
1. Тања Шаренац Медицински факултет, Нови Сад III IV
2. Слађана Борић Технички факултет ,,Михајло Пупин,, Зрењанин III III
3. Мила Кавалић Технички факултет ,,Михајло Пупин,, Зрењанин III III
4. Мића Ђурђев Факултет техничких наука, Нови Сад III III
5. Оља Џинкић Филозофски факултет, Нови Сад III II
6. Боривој Новаковић Машински факултет, Београд III I
7. Бојана Влаучин Медицински факултет, Нови Сад I VI
8. Симонида Поповић Медицински факултет, Нови Сад I V
9. Немања Чобанов Медицински факултет, Нови Сад I V
10. Александар Лукић Медицински факултет, Нови Сад I V
11. Марина Велисављев Медицински факултет ВМА, Београд I V
12. Петар Граховац Факултет техничких наука, Нови Сад I IV
13. Филип Аћимовић Правни факултет, Нови Сад I IV
14. Јелена Сикимић Пољопривредни факултет, Нови Сад I IV
15. Давид Пирић Факултет за физичку хемију, Београд I IV
16. Михајло Калаба Правни факултет, Нови Сад I IV
17. Марија Угреновић Медицински факултет, Нови Сад I IV
18. Давид Зарин Факултет за физичку хемију, Београд I IV
19. Неда Маринац Правни факултет, Београд I IV
20. Јакша Вучуревић Рударско-геолошки факултет, Београд I IV
21. Ервин Бем Технички факултет ,,Михајло Пупин,, Зрењанин I IV
22. Душан Рађеновић Факултет техничких наука, Нови Сад I IV
23. Стефан Толмач Технички факултет ,,Михајло Пупин,, Зрењанин I III
24. Вера Јовановић Медицински факултет, Нови Сад I III
25. Вања Илијев Висока школа стр. студ. за обр. васпитача у Кикинди I III
26. Андреа Арваи Природно-математички факултет, Нови Сад I III
27. Лана Арсенов Медицински факултет, Београд I III
28. Јована Милутинов Медицински факултет, Нови Сад I III
29. Стефан Угринов Технички факултет ,,Михајло Пупин,, Зрењанин I III
30. Јована Тодоровић Филозофски факултет, Нови Сад I III
31. Јелена Вукајловић Технички факултет ,,Михајло Пупин,, Зрењанин I III
32. Ивана Агоштон Технички факултет ,,Михајло Пупин,, Зрењанин I III
33. Јована Чугаљ Технички факултет ,,Михајло Пупин,, Зрењанин I III
34. Ибрахим Муса Технички факултет ,,Михајло Пупин,, Зрењанин I III
35. Светлана Мицић Медицински факултет, Нови Сад I III
36. Катарина Ђекић Факултет безбедности, Београд I III
37. Теодора Блажић Филолошки факултет, Београд I III
38. Никола Вујадиновић Природно-математички факултет, Нови Сад I II
39. Николина Купрешанин Математички факултет, Београд I II
40. Марко Петровић Технички факултет ,,Михајло Пупин,, Зрењанин I II
41. Жарко Пајић Олах Филозофски факултет, Нови Сад I II
42. Зорана Тубић Технички факултет ,,Михајло Пупин,, Зрењанин I II
43. Александар Дангузов Академија уметности, Нови Сад I II
44. Јелена Ђаковић Економски факултет у Суботици I II
45. Благоје Гајић Медицински факултет, Нови Сад I II
46. Миленко Иконов Висока техничка школа струковних студија, Зрењанин I II
47. Марина Нинковић Економски факултет, Суботица I II
48. Тамара Радановић Медицински факултет, Нови Сад I II
49. Мина Ружић Рударско-геолошки факултет, Београд I II
50. Лазар Мијатовић Факултет техничких наука, Нови Сад I I
51. Теодора Миљуш Факултет организационих наука, Београд I I
52. Страхиња Сарић Правни факултет, Београд I I
53. Оливера Чикош Технички факултет ,,Михајло Пупин,, Зрењанин I I
54. Алберт Макан Факултет техничких наука, Нови Сад I I
55. Иван Лубурић Факултет техничких наука, Нови Сад I I
56. Александра Гојков Академија уметности, Нови Сад I I
57. Вишња Живановић Пољопривредни факултет, Нови Сад I I
58. Филип Кршић Висока пословна школа струковних студија, Нови Сад I I
59. Катарина Буцу Економски факултет у Суботици I I
60. Кристина Буцу Економски факултет у Суботици I I
61. Богољуб Чигоја Факултет техничких наука, Нови Сад I I
62. Радош Вучуревић Рударско-геолошки факултет, Београд I I
63. Софија Јањић Математички факултет, Београд I I
64. Снежана Поморишац Природно-математички факултет, Нови Сад I I
65. Соња Павловић Природно-математички факултет, Нови Сад I I
66. Сања Ђорђевић Висока техничка школа струковних студија, Зрењанин I I
67. Стефан Кнежић Технички факултет ,,Михајло Пупин,, Зрењанин I I
68. Урош Мишић Технички факултет ,,Михајло Пупин,, Зрењанин I I
69. Ана Милановић Правни факултет, Београд I I

 

Podeli članak

Dodaj komentar

Klikni da bi ostavio komentar

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

sinovoz